Alüminyum Doğrama

Anasayfa » Alüminyum Doğrama

alüminyum doğrama izmir

İzmir Alüminyum Doğrama

İzmir alüminyum doğrama firmamız ile alacağınız hizmet, müşteri memnuniyeti ön planda tutulan ve kalite güvenceli hizmet olacaktır. Ev ve iş yerlerinde kapı ve pencerelerde kullanılırsa en yüksek yalıtım standartlarını sağlayabilir. Yüksek ve düşük sıcaklıklarda dahi mekanik özelliklerini koruyabilen bir sisteme sahiptir.

İlk önce dayanıklılığı ve işlevselliği nedeniyle en iyi malzeme sıralamasında ilk sırada yer alırken alüminyum doğrama fiyatları , bir çok işletme ve zincir mağaza  tarafından sağlamlığı ve kurumsal kimlik imajını koruması bakımıdan tercih edilmektedirler.

Çok hassas ölçülerde üretilmesine rağmen kişiye özel şekillerde tasarlanabilmektedir. Bu sayede kullanım alanında daha yaygın olması sağlanmaktadır. Dayanıklı olmasına rağmen, hafiftir ve bakımı kolaydır. Örneğin rüzgâra direnebilmektedir. Bu nedenle Fransız balkonlar, yüksek binalar ve vitrinler için önemli ürünlerdir.

Almiyum Doğrama Tamiri

Kapı kolu tamiri, pencere kolu tamiri, menteşe değişimi, kilit değişimi, doğrama değişimi gibi titiz onarımlarını firmamız ile sağlayabilirsiniz. Bu onarımlar kapı ve pencerelerin tamirini ve bakımını gerektirir. Alüminyum pencere tamiri izmir; kullanım koşullarından kaynaklı araızalarınız kısa sürede giderilir. Sonuç olarak İzmir alümniyum doğrama tamiri ve montajı konusunda uzmanlığımıza güvenebilrsiniz.

Kepenk, panjur , pencere , kapı ve vitrin doğraması tamiri İzmir. Yenileme ya tamirat gibi tüm taleplerinizi mümkün olan en kısa zamanda yerine getirilir . Pencere kapı ve vitrinlerinizin ilk günkü gibi çalışmasını sağlamaktayız.

Sektörün birçok dalında milyonlarca farklı ürünün üretiminde kullanılmaktadır. Dünya ekonomisinde çok önemli bir konuma sahiptir. Metalin yapısal bileşenleri, havacılık endüstrisi için çok önemlidir. Örneğin hafiflik ve yüksek mukavemet gerektiren ulaşım ve inşaat endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Firma olarak evinizdeki ve iş yerinizdeki alüminyum kusurlarını tamir edip sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.


kapı pencere doğrama işleri

alüminyum mağaza vitrin doğrama

Alüminyum Doğrama Fiyatları

Kapı, pencere ve vitrin doğrama gibi işlerde en çok merak edilen konu alüminyum doğrama fiyatları ve hesaplaması ile ilgilidir. Uygulamanın yapılacağı alanlar ölçüldükten sonra, istediğiniz özellikler not edilerek titizlikle size fiyat teklifini hazırlarız. Egesan olarak alüminyum fiyatl teklifimizi tarafınıza ücretsiz keşif hizmetinden sonra sunmaktayız.

Kalitenin bütünlüğü ve olağanüstü yetenekleri birleştiren ürün çözümlerinin avantajlarını en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. Bu ürünlerin  fiyat hesaplama yöntemi son derece kolay ve ekonomiktir. Bu da işinizi oldukça kolaylaştırır. Her model özenle hazırlanır ve teknolojisini ve kalitesini en iyi şekilde özenle yansıtır.

Fiyatları etkiliyen başılıca faktörlere örnek olarak profil uzunluğu verilebilir. Dİğer etkenler olarak profil kalınlığı , cam tipi, ısı yalıtımı özellikleri ve aksusarlar gibi kalemler verilebilir. İzmir ve çevre ilçelerden gelen talepleriniz için ücretsiz olarak keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Egesan Alüminyum Doğrama İzmir

Kapı , pencere ve Alüminyum vitrin doğrama uygulamalarımız ile İzmir ve çevre ilçelerinde hizmetinizdeyiz


Kullanım Alanları ve Modeller

Bu uygulamalar genellikle evlerde, işyerlerinde ve çeşitli dükkanlarda kullanılan bir doğrama sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada birçok farklı model ve tipte olduğu söylenebilir. Bu modeller  vitrin,  kapı ve pencereler veya cam balkon gibi farklı model ve çeşitlerde karşımıza çıkmaktadır.


Panjurlu Doğrama Sistemleri

Uygulamaları çift cam veya ısıcam şeklinde üretilebilir ve en büyük ısı yalıtımına sahiptir. Bahsettiğimiz modellerin yanı sıra panjurlu doğrama tipi de son yıllarda en çok kullanılan modellerden biridir. Panjurlu alüminyum doğrama, kolaylık sağlamak ve yerden tasarruf etmenize yardımcı olmak için kullanışlı bir anahtar işlevine sahiptir. Modern binalarda ve modern bina alanlarında panjur fonksiyonlu modeller sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.

Balkon – Pencere ve Kapı Uygulamaları

Alüminyum kapı ve pencereler düşük ve yüksek sıcaklıklarda mekanik özelliklerini koruyabilir. Bu, özellikle yüksek ve geniş çerçeve aralıklı uygulamalar için önemlidir. Isı yalıtımlı profilde, özellikle profilin ısıl uzama katsayısına uyacak şekilde tasarlanmış, %25 cam elyaf içeren bir poliamid ısı yalıtımlı plastik kullanılması tavsiye edilir. Bu şekilde  çerçeve izolasyon plastiği ile birlikte uzar ve kısalır.


Mağaza Vitrin Doğramaları

Mağaza vitrin doğrama uygulamaları yapmakta olan Egesan , kurumsal renklerinizde dekoratif alüminyum vitrin doğramalarınızı istekleriniz doğrultusunda imal etmektedir. Her renk ve ebattaki uygularımız ile dikkat çekici , kurumsal ve uzunömürlü vir vitrin sistemine sahip olabilirsiniz. Değişik kalınlıktaki profiller ve cam çeşitleri ile dükkan vitrini, mağaza vitrini , avm ya da cafe gibi işletmeler için vitrin ve benzeri projeleriniz özenle imala edilip zamanında teslim edilmektedir. Firmamız ayrıca cam ofis bölmesi sistemleri imalatı ve uygulamaları yapmaktadır.

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama İzmir

Isı yalıtımlı alüminyum doğrama uygulamaları yalıtımı olmayan sistemlere nazaran yüksek derecede enerji tasarufu sağlar. Isı yalıtımı alüminyum pencere, kapı ve diğer uygulamalar hem içerideki ısının kaybını önler hem de dışarıdaki ısının girişini engeller. Bu sayede yüksek derecede ısı ve enerji tasarufu sağlar. FirmamızEgesan Group , ısı yalıtımlı izmir ili içinde ve çevre ilçelerde uygulamaktadır.

  • Kapı Pencere
  • Dükkan alüminyum doğrama fiyatları
  • Alüminyum doğrama metrekare fiyatı

hakkında müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Alüminyum Doğrama Fiyatları İzmir

Egesan Group imal etmekte ve montajını gerçekleştirdiği tüm uygulamalarında en iyi fiyatlar üzerinden teklif vermeyi ilke olarak uygulamkatadır. Aliminyum doğrama fiyatları izmir ili genelinde ücretsiz keşif hizmetinden sonra talep sahibine iletilmektedir.m2 fiyatları üzerinden  ve diğer talep edilen özellikler göz önüne alınarak hesaplanmaktadır. Doğru hesaplama için keşif ekibimizin yerinize gelip ölçü alması ve sizin isteklerinizi öprenmesi gerekmektedir.

  • Alüminyum Dükkan vitrin
  • Siyah alüminyum doğrama fiyatları
  • Hazır alüminyum pencere fiyatları

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?