İzmir Pergola

Anasayfa » İzmir Pergola

izmir pergola fiyatları

İzmir Otomatik Pergola Sistemleri

Özellike açık hava işletmeleri için vazgeçilmez nitelikte olan Egesan İzmir pergola sistemleri imalatı yapmaktayız. Mekanlarınızın üzerine en güvenli şekilde kapatmaktadır. Otomatik pergola İzmir istenildiği zaman raylı mekanızması sayesinde açılıp kapanabilir. Sistemlerimiz her mekan için her ölçüde imal edilmektedir. Aydınlatması ile geceleri , gölgelik özelliği ile gündüzleri müşterilerin daha konforlu ve hoş bir ortamda vakit geçirmesini sağlamaktadır.

Apartmanların çatı katlarında teras pergolası olarak ya da yazlıklarda veranda üzerini aynı şekilde pergola ile kullanmak mümkündür. Güneşin yakıcı etkilerini uzak tuttuğu gibi yağmur ve rüzgar altındada sizi ve sevdiklerinizi korumaktadır. Ayrıcam mekanlara değer ve şıklık katar. Pergola sistemli mekanlar vakit geçirmek, sohbet etmek yada yemek yemek için özellikle tercih edilmektedir.

Pergola İzmir ilinde turistik işletmeler ve benzeri mekanlar için neredeyse olmassa olmaz bir uygulama olmuştur. Firmamız her tipteki uygulamayı istekleriniz doğrultusunda  uygun fiyatlar ile imal etmektedir.

Motorlu Pergola İzmir

Sabit pergola sistemlerinin istenildiği zaman açılamaması bir çok işletme tarafından tercih edilmez. Bu yüzden zaman içnde  gücünü elektrikten alan motor kullanılarak hareket edebilen sistemler geliştirilmiştir. Bir switch ve ya uzaktan kumanda ile kullanılan motorlu pergola izmir de kısa bir zaman aralığında popüler olmuştur.

İşletme sahipleri motorlu pergola sistemlerini gerek kullanım kolaylığı  gerekse faydaları yüzünden terecih etmektedirler. Aniden bastıran yağmur yada açan güneş müşterilerinizi rahatsız etmeden hızla açılıp kapanabilir. İzmir motorlu pergola fiyatları ve işçilil kalitesinde iddalı olan Egesan bir çok gölgeleik sistemini İzmir ve çevre ilçelerinde hayata geçirmektedir.

Firmamız İzmir motorlu pergola firmaları arasında gerek fiyat,  gerek kalitesi ile tercih edileedilmektedir. Özellikle büyük avantajımız motorlu pergola tamiri ve servisi hizmetlerinde müşterilerine 7 /24 servis hizmeti sunmasıdır. Bir çok işletme yaptırdığı sistemin servis hizmetini başka firmalardan yada ustalardan almak zorunda kalmaktadır.


motorlu pergola izmir

otomatik pergola

Otomatik Pergola

İzmir otomatik pergola sistemleri imalatçısı olan Egesan , son teknoloji ile kaliteli işçiliği bir araya getiriyor. Sizler için en konforlu ve güvenli otomatik pergola sistemini imal etmektedir. Bu tip sistemlerin motorlu ya da elektrikli olarak bilinen sistemlerde en büyük farkı sensör sistemleri sayesinde belirlenen koşullarda kendiliğinden açılıp kapanmasıdır. Yağmur sensörü, rüzgar sensörü,  hava derecesi ve gün ışığı şiddeti algılayıcıları ile çalışır.

Sensörler ve koşullar isteğinize göre programlanır ve ayarlanır. Daha sonra pergolanız kendi başına açılıp açılmayacağına kendi karar verir. Örneğin beklemedik bir yağmur başladı ve siz çalışanlarınız ile birlikte mutfakta siparişlerinizi yetişriyorsunuz ve yağmuru farketmediniz. Normalde siz farkedip peroglanızı kapayana kadar müşterileriniz ıslanır ve mekanı terkederler. Halbuki otomatik pergola sistemi yağmuru hemen algılar ve saniyeler içinde mekanı güvene alır. Müşterilerinizin kaçmaz hatta yenileri gelir..

Alüminyum Panelli Pergola

Son yıllarda daha modern mimari tasarımlı binaların yapılmasına paralel olarak hem sabit durup hemde gölgelik gibi açılıp kapanabilen gün ısığı mikatarını ayarlayabildiniz modern bir teknik harika olan smart roof – alüminyum panel pergola sistemleri üretilmiştir. Akıllı panel çatı olarakta biline bu sistem evlerimizdeki yada ofislerimizdeki jaluzi mantığında çalışır. Alümnyum paneller üstümüzde bir jaluzi gibi kendi eksine içnde 90 dereye kadar açılır ve kapanır.

Panel aralıkları sabit olup panneller kademeli olarak açılabilir. 30 derece lik bir açıda açarak hem gölge hemde daha fazla gün ışığı elde bilirsiniz. Evlerdeki jaluizi perdeler gibidir dersek yanlış olamaz. Tek farkı üstümizde duruyor olamsıdır. Smart roof sistemler otomatik olarak sensörler ile kullanılabilinir. Saate yada gün ışığına göre ayarlanabilir, rüzgar ve yağmurda kendiliğinden kapanabilir.

Alüminyum panel çatı sisteminin en büyük avantajı alüminyumun yağamura, fırtınaya ve kar gibi olumsuz koşullara çok dayanıklı olmasıdır. Bir nevi çatı kadar sağlamdır. İklim koşulları felakete varan boyutlarda olmadıkça sapasağlam olarak uzun yıllar kusursuzca çalışır.

izmir pergole fiyat pergule

Otomatik Pergola Fiyatları İzmir

Otomatik pergola firmaları arasında size en iyi sistemleri kurmaktayız. Size en iyi servis hizmeti sunacağımızdan emin oalabilirsiniz. Servis ve bakım bu tip sistemlerde çok önemlidir. Beklenmedik bir arıza size müşterilerinizi kaybettirebilir. Otomatik pergola fiyatları izmir de diğer modellere göre biraz daha maliyetlidir. Fakat avantajları ile kısa süred kendini amorti eder ve size ekonomik avantaj sağlar. Pergole sistemlerine altenatif olarak otomatik tente izmir ilinde konutlarda tercih edilebilir.


Elektrikli Pergola

Elektirikli pergola olarak bilinen sistemin diğer adı motorlu pergoladır. Elektrikli pergola sistemleri elektrik motoru ile çalışan raylı pergola sistemidir. Kullaımı kolay ve maliyeti otomatik ya da smart roof sistemlerine göre daha uygundur. Perogule ya da pergole olarak telefuz edilebişmektedir.Firmamız aynı zamanda İzmir elektrikli pergola tamiri ve servisi hizmeti sunmaktadır.


Kafe Pergolası

Kafeler, çay bahçeleri , havuz başı işletmeleri gibi firmaların ilk tercihidir. Sonuç olarak açık havada güneşin altında müşterilerine hizmet vermek istemeyen her işletme pergola kullanmalıdır. İşletmeler bütçesine ya da mekanın özelliklerine uygun bir pergola ya da tente sistemi kullanmaktadır. Cafe pergolası fiyatları ve model zenginliği ile Egesan olarak tüm işletmeler için uygun çözümler sunmaktadır.

Teras Pergolası

Yazlık ev ya da villa gibi konutlarda kullanıldığı gibi, apartman çatı katlarında ve terasları için gölgelik sistemleri kurmaktayız. Bütçenize göre ya da ihtiyaçlarınıza uygun motorlu yada otomatik pergola sistemlerimiz bulunmaktadır. Gece gündüz teraslarınızın ve verandalarınızın keyfini sürmek içn bizi aramanız yeterlidir. Yazlık için pergola yada teras pergolası fiyatları konusunda iddaamız devam ediyor.


Pergola Tamiri

İzmir pergule sisteminiz yada tenteleriniz ister otomatik, ister elektrikli isterse alüminyum panel olsun Egesan 7/24 pergola tamir hizmeti sunmaktadır. Unutmayın , bu tip ihtiyaçlarınızı almak ya da yaptırmak kadar öenmli olan bir hususta , bu ürünlerin kaliteli ve sertfikalı servisinin olmasıdır.

Firmamız otomatik pergola tamiri , motorlu pergola tamiri ve otomatik tente tamiri konularında haftanın hergünü hizmetinizdedir.

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?