Panjur Tamiri

Anasayfa » Panjur Tamiri

izmir panjur tamiri fiyat

Panjur Tamiri İzmir

Üretim ve montaj hizmetimizin yanısıra Egesan Group olarak panjur tamiri İzmir hizmeti sunmaktayız. Kullanılan panjurların bize birçok faydası var. Fakat çeşitli kalitelerde üretilen bu ürünler zamanla farklı problemlerle karşılaşmanıza neden olabilir. Bu sorunlar için firmamız panjur onarım hizmeti vermektedir.

İzmir panjur tamiri hizmetleri konusunda klasik pajurların tamiri ve  bakımı ile elektrikli panjur tamiri hizmetleri bulunmaktadır. Aynı işlevi gören iki farklı sistemde farklı problemlerle karşılaşılabilir. Bu bakımdan arızanın doğru kişiye tamir edilmesini sağlamak önemlidir.

Manuel ya da ipli diye tabir edilen PVC panjur bakımı ve arızalarının giderilmesi işlemleri nispeten daha kolay ve hızlı gerçekleşmektedir. Tamir ve yedek parça ihtiyaçlarınız için biz haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Otomatik , elektrikli ya da makaralı klasik pvc panjurlanız kısa sürede tamir edilmektedir.

İzmir Panjur Tamiri

Elektrikli panjurların yanı sıra manuel sistem panjurlarda da zaman zaman sorun yaşanmaktadır. Karşılaşılan sorunlar genellikle kurulum veya kullanıcı hatalarından kaynaklanır. İzmir panjur tamiri konusunda tüm gerekli alt yapıya ve tecrübeye sahip firmamız tamirat , bakım ve parça değiştirme konusunda size yardımcı olacaktır.

Ayrıca uzun süredir kullanılan jaluziler bakım gerektirmekte ve gerekli bakım yapılmadığında doğal olarak arızalanmaktadır. Karşılaşılan sorunlar arasında su sızıntısı veya hava geçişi sorunları yer alır. Kepenklerin açma kapama sisteminde de hatalar görülebilmektedir.

Özellikle eksik kapanma sorunu jaluzilerin düzgün çalışmamasına neden olacaktır.Panjur onarım hizmetimizde bu sorunlar için gerekli tüm onarımları yapmak için manuel sistem panjurlar kullanılmaktadır. Onarım işlemi sırasında parça değiştirmenin yanı sıra, hasarlı bölgeyi düzeltmek için gerekli müdahaleleri de alarak sorunu gidermeye çalışmaktadır.

panjur tamiri İzmir

Egesan Panjur  Tamiri ve Servisi İzmir

Egesan Group İzmir elektrikli panjur ve tam otomatik panjur sistemlerinin imalatını, montajını ve tamirini gerçekleştirmektedir. Otomatik panjur firmaları içinde kurumsal kimliği ile hareket etmektedir. İmalat montaj ve servis hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti prensibi ilkesiye sunulmaktadır. Talep ve siparişleriniz için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.


Otomatik Panjur Tamiri

Egesan izmir otomatik panjur tamiri ve servis hizmeti vermekteyiz. Otomatik panjurların motor ve elektronik aksam arızalarının zamanında giderilmesi güvenliğiniz ve sağlığınız açısından çok önemlidir. Uzman olamyan kişi ve firmalar asla yapmamalıdır.

İlk  önce arıza motor kaynaklı olabileceği gibi kısa devre kaynaklı olabileceği için sistem hemen kapatalıp servis elamanlarımızın gelmesi beklenmelidir. Otomatik panjurların mekanik yada elktronik tüm arızaları firmamızca giderilmektedir. Kumanda arızaları , sensör arızaları elektronik departmanımız tarafından tamir edilir.

Son olarak elektrikli pvc panjur sistemindeki arıza, montaj sırasında meydana gelen bir hata veya çeşitli nedenlerle motor sistemindeki bir arızadan kaynaklanmaktadır.


Elektrikli Panjur Kumanda Arızası

Bu tür bir arıza yani elektrikli panjur kumanda arızaları tarafımızca tamir edilmektir. Panjur tamiri ve servisi için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Uzaktan kumandalı otomatik panjur sistemlerindeki yaygın arızalardan biridir. Bize başvurmadan önce kumandanızın pillerini kontrol ediniz.

Pillerin temas ettiği yerlerin tamas sağladığından ve pillerin çalışr durumda olup olmadığını kontrol ediniz. Panjurunuzun kumandası yinede cevap vermiyor ise panjur tamir servisimizi arayarak teknik elamanlarımızı bekleyiniz. Sorunun kumanda vericisinden mi alıcısından mı kaynaklandığını tespit edip gerekli tamir işlemlerine hemen başlarız.

Ray ve Lamel Arızası

Bu tip arızalar çok nadir görülmekle birlikte tamirinin mutlaka uzman ekipler tarafından yapılamsı bir durumdur. Geçici çözümler ya da uzman olmayan kişiler tarafından yapılan tamir işlemleri bir kaç gün içinde tekarar edecektir. Üstelik hasarın boyutu ve maliyeti artacaktır.

Firmamız elektrikli panjur tamiri ve otomatik panjurların tamir işlerinde yetki belgesine sahip teknik personellere sahiptir. Ciddi arızalarda sistemin çalışmaya zorlanmaması tavsiye edilmektedir.

Ustalarımız kısa sürede yanınızda olacak ve arızayı gideceklerdir. Elekrikli sistemlerde kullanıcıların tamir yapmaya kalkması çok sakıncalıdır. Motor, çalıştırma ve çevresel faktörler nedeniyle aşırı ısınabilir ve akım nedeniyle arızalanabilir. Özellikle yüksek akım durumunda motorun yanmasına neden olabilir.


Makaralı Panjur Tamiri İzmir

İzmirde bir çok evin balkon ve pencelerinde kullanılan makaralı panjur tamiri oldukça kolay ve az maliyetli bir işlemdir. Halk arasında ipli panjur yada klasik panjur olarakta bilinen makaralı manuel sistemler genel olarak benzer arızaları verirler. Açma İpinin kopması , panjur jaluzilerinin sıkışması, makaraların dönmemesi ve toplayıcı panjur ip makarasının bozulması .

Tüm bu araızaların sebebi genelleme yapacak olursak yanlış kullanım ve az bakım kaynaklıdır.En genel şikayet panjur iplerinin kopması yada makaranın arızalanmasıdır. Panjur ipleri doğaları gereği hava koşullarından etkilenen ürünlerdir. Yıllar içinde panjur ipleri çüreme yapabilir. Elamanlarımız panuriplerinizi kısa sürede yenileri ile değiştirir vearızalarınız giderir.

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?