Alüminyum Küpeşte

Anasayfa » Alüminyum Küpeşte

alüminyum küpeşte izmir

 Alüminyum Küpeşte İzmir

Egesan Group İzmir alüminyum küpeşte imalatı ve montajı konusunda faaliyet yürütmektedir.Örneğin, alümiyum korkuluk sistemleri merdivenlerde ve balkonlarda düşmeyi önlemek ve güvenlik koruması sağlamaktadır. Kenarlara inşa edilen dekoratif bariyerlerdir; çoğunlukla alüminyum, paslanmaz çelik ve ahşaptan yapılmıştır. Korkuluklar merdivenlerde, balkonlarda, çeşitli kaldırımlarda, spor salonlarında, alışveriş yerlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ev ve işyerlerinin yanısıra avm, kamu kurumları ve yazlıklarda son yıllarda kullanımı artmıştır. Paslanmaz özelliği, dayanıklı ve sağlam oluşu ve hızla monte edilmesi tercih sebebidir. Bir çok modeli ve tasarımı mevcuttur. Alüminyum küpeşte fiyatları ve model seçenekleri hakkında bilgi için bizi aramanız yeterlidir.

Firmamız yüksek kaliteli küpeşte ,  paslanmaz korkuluk aksesuarları ve montaj parçaları üretmektedir. Ürünlerimizin uzun ömürlü ve güvenli bir sistem olması için profesyonelce montajını gerçekleştirmekteyiz. Alüminyum korkuluk dikey bölümlerden geçen sütun ve üst borular olarak adlandırılan iki veya üç sıra yatay borulardan oluşur.

Alümiyum Küpeşte Fiyatları İzmir

Firmamız güvencesi birlikte ile balkonlarda kullanılan demir korkuluk ve beton duvarların yanı sıra merdivenlerde kullanılan ahşap ve ferforje küpeşte sistemlerinin yerini de son yıllarda alüminyum korkuluk sistemleri kullanmış ve uzun yıllar boyunca ilk tercih olacak gibi görünmektedir.

Alüminyum küpeşte fiyatları için ilk önce uygulama yapılacak alanın ölçüleri ve model seçimi gibi unsurlar hesaplanmalıdır. Sonra size en iyi koşullarda fiyat teklifi sunabilir ve imalata başlayabiliriz.

Geniş model yelpazesi, uygun fiyatları ve kolay kurulum özellikleri sayesinde. Alüminyum doğrama ve işleme teknolojisinin gelişmesi ile son yıllarda üretilen yeni makineler sayesinde alüminyum korkuluk modelleri neredeyse sonsuz sayıda katalogda yer almıştır. Alüminyum küpeşte modelleri konusunda size bir çok seçenek sunmaktayız.

Sonuç olarak zengin  küpeşte modelleri olmasının yanı sıra alüminyum korkuluk sistemi daha dayanıklıdır. Yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarına dayanıklıdır. Artık tüm yeni binalarda öncelikli bir ürün haline geldi. Maliyetinin ekonomik olmasıda önemli bir unsurdur.


paslanmaz çelik korkuluk izmir

alüminyum korkuluğu izmir

Korkuluk ve Küpeşte Tamiri İzmir

Çok sağlam ve uzun ömürlü olmasına karşın yanlış yapılan montaj kaynaklı arızalar ustalarımız tarafından kısa zamanda tamir edilir. Bağlantı elamanları güçlendirelerek yada değiştirilerek daha sağlam hale getirilmektedir. Küpeşte tamiri İzmir , ustalık isteyen bir iştir, malzemeyi iyi tanıyan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Günümüzde birçok ev, işyeri ve yazlık evde dekoratif ve fonksiyonel amaçlarla kullanılan alüminyum korkuluk sistemleri üretilmektedir. Küpeşte modelleri balkon korkulukları, merdiven korkuluğu ve pencere korkuluğu için üretilmektedir.

Bu küpeşte sistemleri paslanmaz çelik korkuluk olarak da adlandırılır ve kullanılır. Çalışmayı seven profesyonel bir ekip tarafından montaj ve onarımını yapıyoruz. Eğitimli teknik personeliniz korkuluk ve küpeşte tamiri yapan ustalardan oluşur.

Alüminyum Korkuluk ve Küpeşte Firması İzmir

Kapı , pencere ve Alüminyum vitrin doğrama uygulamalarımız ile İzmir ve çevre ilçelerinde hizmetinizdeyiz


Alüminyum Küpeşte Dayanıklı mıdır ?

Alüminyum korkuluk sistemi hava şartlarına ve zorlu kullanım şartlarına dayanabilir. Örneğin iç ve dış mekanlarda sorunsuz uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilir. Tek göreviniz onu temizlemek olacaktır. Montajı tarafımızca mükemmel olarak yapılır. Paslanmaz ve güvenliğinizi maksimum düzeyde sağlar. Sudan ve nemden etkilenmez , yaşlılar için ve çocuklar için güvenlidir.


Merdiven Küpeştesi

İç mekanlarda özellikle merdiven alanında kullanılan korkuluk modelinde alüminyum küpeşte modelleri ilk tercih olmaya başlamıştır. Alüminyum korkulukların bakımı eskiden tercih edilen demir ve ahşap küpeştelere göre daha kolay hale gelmiştir. Buyüzden iç merdivenlerde kullanılan alüminyum merdiven küpeştesi mekâna modern bir hava katmaktadır. Ayrıca uygun fiyatları ile kamu binalarında , meydan , park bahçe gibi alanlarda, otoparklarda , AVM’lerde ve  yangın merdivenlerinde kullanılmaktadır.

Küpeşte Nerede Kullanılır ?

Alüminyum korkuluklarda en çok kullanılan alanlar balkonlar, teraslar, havuz kenarları ve bahçe alanlarıdır. İlk önce özel bir işlemle işlenen alüminyum boru korozyona dayanıklıdır ve gerekirse farklı renklerde yapılabilir. Alüminyum korkuluklar sadece balkon ve merdivenlerde değil, havuz kenarları, bahçe girişleri, fabrika giriş kapıları gibi birçok farklı alanda ucuz dekorasyon çözümü olarak da kullanılabilmektedir.


Alümiyum Küpeşte Modelleri

Aklınıza gelebilecek her model alüminyum korkuluk yapabilir çünkü alüminyum işlenmesi ve şekillendirilmesi kolay bir malzemedir. Elbette hizmet satın almak istediğiniz firmanın makine kapasitesi yeterli olmalıdır. Alüminyum korkuluklar sadece alüminyum borulardan yapılabilir ve cam korkuluk sistemleri ve pleksi korkuluk gibi diğer malzemelerle birlikte kullanılabilir. Alüminyum küpeşte modelleri için galeri sayfamıza bakalabilirsiniz. Ayrıca ziyaretimiz esnasında size model seçenekleri sunmaktayız.

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?