Giyotin Cam İzmir

Anasayfa » Giyotin Cam İzmir

izmir giyotin cam fiyatları

Giyotin Cam İzmir

Egesan Group İzmir giyotin cam sistemleri alüminyum panellerden oluşmaktadır ve yukarıdan aşağı doğru dikey bir şekilde açılıp kapanabilme özelliğine sahiptirCam sistemleri hayatımızın her noktasında karşımıza çıkan ve sıklıkla kullanılan unsurlar olarak bilinmektedir. Her cam sisteminin kendine has birtakım özellikleri bulunmaktadır.İzmir merkez ilçelerinde ve çevre ilçerinde son zamanlarda oldukça talep gören bir uygulamadır . Bu çalışma prensibi tercihe göre manuel ya da otomatik olarak karşımıza çıkmaktadır.

İsteğe göre uzaktan kumanda ile de oldukça kolay bir şekilde kontrol edilebilen giyotin cam sistemi sayesinde çok daha konforlu bir şekilde kontrol etmek son derece mümkündür. Kullanıldığı mekanı rüzgar, yağmur ya da çevresel her türlü etkene karşı en iyi şekilde korumaktadır. Özellikle ısıcam olan giyotin cam sistemleri yüksek düzeyde ısı yalıtımı da sağlar. Giyotin cam fiyatları ve çeşitleri için bizi arayarak bilgi ve fiyat teklifi alabilrsiniz. İşyerleri, cafe ve restoranlar ve de  balkonlar için bir model ve çeşit mevcuttur.

İzmir Giyotin Cam Sistemleri

Bu tip cam sistemleri genel anlamda mekanlarda pencere ya da cam korkuluk amacı ile tercih edilmektedir. Hareketli cam sistemlerinde üç cam harekeli ve tek bir cam sabit olarak kullanım şekline ve mekana göre farklılık göstermektedir. İmalatı esnasında isteğe bağlı olmak üzere tek cam ya da ısıcam özellikleri kullanılabilir. Bu sistemde katlanabilen camlar birbirine paralel bir şekilde bağlandığı için açılıp kapanırken herhangi bir kayma ya da problem meydana gelmez.

Son derece kaliteli ve sağlam profiller kullanılarak imalatı yapılan giyotin cam izmir için bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bu sistemler tamamen açık hale getirildiği zaman yalnızca bir panel yüksekliği kadar alan sabit bir şekilde kalır. Böylece sistemler hem sabit küpeşte sistemi hem de aynı zamanda kontrol edilebilen bir cam sistemi olarak çalışmaktadır.


giyotin cam izmir

giyotin cam m2 fiyatları

Giyotin Cam Fiyatları İzmir

Oldukça avantajlı giyotin cam fiyatları ile hizmet veren firmamızı tercih ederek sizler de garantili ve oldukça kaliteli bu cam sistemini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Firmamız sizlere kullanım amacınıza yönelik olarak birbirinden farklı modeller sunmaktadır. Bu giyotin cam modelleri arasından mekan için en hoş ve kullanışlı olanı tercih ederek en kısa süre içerisinde montajının yapılması üzerine siparişinizi oluşturma imkanını elde edebilirsiniz.

Egesan Group İzmir ve çevre ilçelerinde mekanlara değer ve şıklık katan, katlanır ve hareketli cam  modeller uygulamaları sunmaktadır. Sizler de iş yerlerinize ya da konutlarınıza özel olarak imal edilen konforlu bir kullanıma sahip olan bu modellerden zevkinize  en uygun olanını en uygun fiyatlar ile sahip olabilrsiniz.

Egesan Group Cam Sistemleri

Egesan Group İzmir elektrikli ve tam otomatik sistemlerinin imalatını, montajını ve tamirini gerçekleştirmektedir. Şeffaf Kepenk ve doğrama firmaları İzmir içinde kurumsal kimliği ile hareket etmektedir. İmalat montaj ve servis hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti prensibi ilkesiye sunulmaktadır. Talep ve siparişleriniz için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.


Genel Kullanım Alanları ?

Genel anlamda cafe, restaurant, sosyal alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ürünlerimiz üstten aşağı doğru açıldığı için böylece her türlü balkon, teras gibi yerlerin de alanını oldukça fazla genişletmektedir. Bu nedenle hem ses hem de ısı yalıtımı imkanı sunan bu uygulamlar sistemleri çok fazla kurum ve kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir edebilirsiniz. Son zamanlarda kaferteya, cafe, bar, restoran, teras ve balkonlar için tercih edilen popüler bir ürün olmuştur.

Zevkinize Uygun Modeller

Sizlerde dilerseniz uzaktan kumanda dilerseniz manuel buton kullanarak kanat açıklığı pozisyonunu istediğiniz orana getirme şansını elde edebilirsiniz. Buna ek olarak isteğe göre sizler de ekstra uygulamalar dahilinde camınıza rüzgar ya da yağmura bağlı bir takım sensörler taktırma fırsatına sahip olabilirsiniz. Böylece bu sensörler sayesinde giyotin cam kullanmakta olduğunuz mekanın her türlü olumsuz hava şartından kötü bir şekilde etkilenmesini ve mekanı tahrip etme olasılığını da ortadan kaldırabilirsiniz. Giyotin cam modelleri için galerimize bakabilirsiniz.

motorlu kepenk tamiri

İzmir Giyotin Cam Sistemleri için Doğru Adres

Egesan İzmir giyotin cam sistemleri genel anlamda cafe, restaurant, sosyal alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bu yenilçi ve modern sistemler üstten aşağı doğru açıldığı için böylece her türlü balkon, teras gibi yerlerin de alanını oldukça fazla genişletmektedir. Bu nedenle hem ses hem de ısı yalıtımı imkanı sunan sistemlerimiz çok fazla kurum ve kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Güvenlik açısından da oldukça iyi olan bu sistemini tercih ederek hem oldukça kullanışlı bir cama sahip olabilir hem de son derece estetik bir görünüm yakalama fırsatını da elde edebilirsiniz. Bir diğer adıyla hareketli küpeşte olarak da bilinen giyotin camlar ses izolasyonu ve rüzgara karşı koruma sağlamaktadır. Ssistemi tam %60 oranında ses yalıtımı sağlar ve aynı zamanda olumsuz hava şartlarında da son derece kolay bir kullanım sunar.

3 Yıl Garanti ve Yetkin Servis

Uygulaması yaptığımız ürün ve hizmetlerde 3 ila 5 yıl arası garanti vermekteyiz. Ayrıca Konusunda eğitimli teknik kadromuz ile 7’4 servis ve tamir hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmetler İzmirin tüm ilçeleri ve semtlerinin yanı sıra Foça, Çeşme Kuşadası, Karaburun, Mordoğan, Seferihisar, Sığacık, Selçuk, Kuşadası, Manisa,Alaçatı, Urla ve Aliağa gibi çevre ilçeleride kapsamaktadır.

  • Kolay Kullanım
  • Güçlü Servis
  • Şık ve Estetik
  • Otomatik Sensörler ( opsiyonel)
  • Uygun Fiyat Avantajları

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?