Kepenk Tamiri

Anasayfa » Kepenk Tamiri

motorlu kepenk tamiri izmir

Kepenk Tamiri İzmir

15 yılı aşkın tecrübesi ile Egesan Group İzmir Otomatik kepenk tamiri ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Firmamızın amacı, vatandaşlarımızın ve işverenlerimizin zarar görmesini önlemek için otomatik kepenk onarımı hizmetini hızlı ve en hızlı koşullarda gerçekleştirmektir. Teknik servisimiz İmzir ve Çevre ilçelerinde hafatanın 7 günü hizmet sunamaktadırlar.

Bize telefon ile ulaşarak kepenk tamir servis başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğitimli teknik eleman ve ustalarımız sorunlarınızı kısa sürede çözecektir. Elektrikli sistemlerin uzman olamayan kişiler tarafından onarılmaya çalışılması sağlık ve güvenlik açısından tehlikedir. Teknik elamanlarımızın beklenmesi tavisye edilmektedir.

Elektrik arızaları, motor arızaları  ya da kumanda arızaları uzman  personel tarafından kısa sürede tamir edilmektedir. Yerinde tamir edilmesi mümkün olamayan parçalar servisimizin elekotronik ve mekanik departmanında en iyi şekilde onarılmaktadır.

İzmir Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik kepenk tamiri fiyatları için arıza tespitini yerinde yapmadan bir fiyat vermek mümkün değildir. Etiket fiyatı 500 TL veya 100 TL gibi rakamlar belirtmek doğru olmaz çünkü tahmin edilebileceği üzere arıza durumuna göre maliyet belirleniyor.

Otomatik kepenk onarım teknolojisinin nesiller boyu çağrılabilecek bir şey haline geldiği söylenebilir. Otomatik deklanşör en anlamlı teknolojidir, gelenek ve zanaat buluşmasının güzel bir örneğidir. Bu nedenle hayatın her alanında mevcuttur.

Bir arıza meydana geldiğinde veya tamir edilemediğinde, işyerimizin ve evimizin güvenliği tehdit altındadır. Bu gibi durumlar için otomatik kepenkler için acil servis çağrılabilecek bir personel ekibi hızlı müdahale edebilmeleri için hazırladık. Otomatik kepenk işlemini açılması veya kapatılması kolayca sağlanabilmelidir.

izmir kepenk tamiri

Egesan Anlaşmalı Kepenk Bakım Servisi

Kepenk ve panjur sistemlerinin daha uzun ömürlü olması için yılda en az bir kez düzenli bakım yapılamasını tavsiye ederiz. Ayrıca bakım esnasında genel kontrol ve temizlik yapılamaktadır. Örneğin yıpranmış parça ve aksamlar tespit edilip zamanında müdahale ile çok daha az maliyetler ile arızaların önüne geçmek mümkündür.

İzmir Elektrikli Kepenk Tamiri Firması

Egesan izmir otomatik kepenk tamiri ve servis hizmeti vermekteyiz. Otomatik kepenklerin motor ve elektronik aksam arızalarının zamanında giderilmesi güvenliğiniz ve sağlığınız açısından çok önemlidir.

Uzman olmayan kişi ve firmalar asla yapmamalıdır. Öncelikle arızanın motor ya da güç besleme devresi kaynaklı olabileceği göz önüne alınarak gibi kısa devre  ve yagın tehlikesinden sakınmak için sistem kapatalıp servis elamanlarımızın gelmesi beklenmelidir.

Ray ve Lamel Arızası

Bu tip arızalar çok nadir görülmekle birlikte tamirinin mutlaka uzman ekipler tarafından yapılamsı bir durumdur. Geçici çözümler ya da uzman olmayan kişiler tarafından yapılan tamir işlemleri bir kaç gün içinde tekarar edecektir. Üstelik hasarın boyutu ve maliyeti artacaktır.

Firmamız elektrikli panjur tamiri ve otomatik panjurların tamir işlerinde yetki belgesine sahip teknik personellere sahiptir. Ciddi arızalarda sistemin çalışmaya zorlanmaması tavsiye edilmektedir.

Elektrikli Kepenk Kumanda Arızaları

Kepenklerin açma kapama switchleri , yada kumandalarınız kısa sürede tamir edilmektedir.Bu tür bir arıza yani elektrikli panjur kumanda arızaları tarafımızca tamir edilmektir. Tamir ve bakım için firmamızı  7/24 arayabilirsiniz. Uzaktan kumandalı otomatik kepenk sistemlerindeki yaygın arızalardan biridir. Bize başvurmadan önce kumandanızın pillerini kontrol ediniz.

Ayrıca pillerin temas ettiği yerlerin tamas sağladığından ve pillerin çalışr durumda olup olmadığını kontrol ediniz. Sonuç olarak sistemin kumandası yinede cevap vermiyor ise servisimizi arayarak teknik elamanlarımızı bekleyiniz. Sorunun kumanda vericisinden mi alıcısından mı kaynaklandığını tespit edip gerekli tamir işlemlerine hemen başlarız.

İzmir genelinde her yere servisimiz mevcuttur.

Motorlu Panjur Tamiri İzmir

Motorlu panjur tamiri İzmirde tarafımızca yapılmaktadır. Elektronik aksamı fazla olmayan bu sistemleri tamiri daha kolay ve az maliyetlidir. Motor arızaları, kullanılan sisteme göre kayış ya da zincir kopması, makara sisteminin takılması genel arıza türleridir. En çok elektrik besleme ünite arızaları ve switch arızaları görülmektedir.

Otomatik kepenkleri mekanik yada elektronik tüm arızaları firmamızca kısa sürede giderilmektedir. Kumanda arızaları , sensör arızaları elektronik departmanımız tarafından tamir edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler , Karşıyaka, Buca, Bornova , Çiğli , Gaziemir , Narlıdere , Üçkuyular , Mavişehir, Bostanlı, Konak , Menemen, Foça, Aliağa, Çeşme ve Kuşadası , Selçuk yakın gibi ilçelerdir

motorlu kepenk tamiri

Motorlu Kepenk Arıza Servisi

Son olarak elektrikli ve motorlu kepenk sistemindeki arıza, montaj sırasında meydana gelen bir hata veya çeşitli nedenlerle motor sistemindeki bir arızadan kaynaklanabilmektedir. Bu gibi durumlarda motor değişimi yada benzeri parçaların komple değiştirilmesi tavsiye edilmektedir. Bu durum çok nadir olarak yaşanır.

Firmamız arzu eden firma ya da işletmeler ile düzenli bakımanlaşması yapıp belirnen sıklıkta tüm genel kontrolleri düzenli olarak yapmaktadır. Bozulan kepenk sisteminizin tamiri için bizi arayarak acil servis ve tamir talebinde bulanabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda İzmir panjur tamiri hizmeti vermektedir.

Ücretsiz Keşif

Ustalarımız kısa sürede yanınızda olacak ve arızayı gideceklerdir. Elekrikli sistemlerde kullanıcıların tamir yapmaya kalkması çok sakıncalıdır. Motor, çalıştırma ve çevresel faktörler nedeniyle aşırı ısınabilir ve akım nedeniyle arızalanabilir. Özellikle yüksek akım durumunda motorun yanmasına neden olabilir.

Tamir fiyatları keşif usta ve teknik elamanların yapacağı inceleme sonrasında size belirtilmektedir. Tamiri mümkün olmayan parçalar için ise tarafınızdan onay alınarak yenileri takılır.Arızalı parçalar size iade edilir.

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?