Otomatik Kepenk İzmir

Anasayfa » Otomatik Kepenk İzmir

izmir otomatik kepenk fiyatları

İzmir Otomatik Kepenk

İzmir otomatik kepenk, kalite güvencesi ile Egesan Group tarafından imal edilmektedir. Günümüzde birçok iş yeri veya ev garajında kepenk adı verilen metal yapılar bulunmaktadır. Kapı veya pencere olarak kullanılan bu ürünler genellikle güvenlik ve dekorasyon açısından tercih edilmektedir. Otomatik kepenk fiyatları , faydaları ve dayanıklılığı  kıyaslandığında en çok tercih edilen modellerdir.

Bu giriş kontrol üniteleri sensörlü bir sistemle çalıştırıldığı için kaza riski eski kepenklere göre oldukça düşüktür. Uygulamalrımız  görünüm olarak çok şık ve güzel göründüğü için ortamın daha güzel ve daha dekoratif görünmesine öncelik verebilirsiniz. Giriş ve kapı sistemleri üretimi yapmakta olan firmamız , istenilen ebat ve renkte üretim konusunda uzmanlaşmıştır.

AVM’lerde mağazalarda ya da dükkanlarda kullanımı son yıllarda zirve noktasına ulaşmıştır. Dükkan ve mağaza giriş  sistemleri imalatı ve montajının yanı sıra tamiri ve servis hizmetlerimizdende yararlanabilirsiniz. Endüstriyel binalarda depo, fabrika ve  genellikle atölye kapıları için kullanılır.

Otomatik Kepenk Tamiri İzmir

Otomatik kepenk tamiri uzmanı olan firmamızın amacı, vatandaşlarımızın ve işverenlerimizin zarar görmesini önlemek için otomatik jaluzi onarımlarını en hızlı ve en hızlı koşullarda gerçekleştirmektir. Sistemler çok sık kullanıldığı için tamir, bakım ve onarım işleri oldukça zahmetlidir. Otomatik kepenk tamiri izmir ilinde uzman kadromuz ve eğitimli elamanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Uzmanı olmayan kişiler tarafından yapılan tamiratlar üç ila beş gün sonra tekrar hasar görecektir Bakım alanı bu işte ustalaşılması ve tecrübe edilmesi gereken önemli alanlardan biridir. Bu nedenle işin aslı, birçok kişi servis ve bakım işine katılmak istememektedir.

Bir arıza meydana geldiğinde veya tamir edilmediğinde, işyerimizin ve evimizin güvenliği tehdit altındadır. Bu gibi durumlar için otomatik kepenkler için acil servis çağrılabilecek bir personel ekibi hızlı müdahale edebilmeleri için hazırladık. Egesan İzmir Otomatik kepenk tamiri  ardından sistemin çalışması kolayca sağlanmaktadır.


otomatik kepenk tamiri izmir

motorlu dükkan kepengi

Otomatik Kepenk Fiyatları Ne Kadar?

Otomatik kepenk fiyatı belirli faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Bu faktörler arasında ürün boyutu ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle uzman ekibimiz öncelikle istediğiniz kepenk alanına gelerek gerekli ölçümleri yapar. Bundan sonra fiyat teklifi bütçenize uygun şekilde tarafınıza gönderilecektir. En kaliteli modeli en iyi fiyata almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerin fiyatlarını belirleyen diğer bir faktör tıpki otomatik panjur sistemlerinde olduğu gibi opsiyonel olarak takılan algılama sensörleridir. Bu sensörler sayesinde işletme sahipleri çevresel koşulları algılayan sistemlerin yardımıyla saat, hava durumu , gün ışığı miktarı , nem, yağmur yada rüzgar şiddeti gibi kuşulları belirleyerek kepenkin kendiliğinden açılıp kapanmasını sağlayabilirler.

Ayrıca daha gelişmiş modellerde cep teledonu üzerinden sistemi açıp kapaya bilirler. Doğal olarak bu sistemler kepenk fiyatları hesaplanmasında fiyatın artmasına sebep olur. Fakat güvenliğiniz veya oluşabilcek afetlerdeki zarlar hesaba katılınca bu fiyatlar yinede makul kalmaktadır.

Egesan Otomatik Kepenk Firması İzmir

Egesan Group İzmir elektrikli ve tam otomatik sistemlerinin imalatını, montajını ve tamirini gerçekleştirmektedir. Kepenk firmaları İzmir içinde kurumsal kimliği ile hareket etmektedir. İmalat montaj ve servis hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti prensibi ilkesiye sunulmaktadır. Talep ve siparişleriniz için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.


Elektrikli Kepenk Nedir?

Teknolojinin gelişmesiyle yaygınlaşan bir tür üründür. Bu tip giriş sistemleri, otomasyon adı verilen, manuel olarak kontrol edilmeyen, ancak manuel olarak kontrol edilen bir sistemden oluşur. Geçmişte teknolojinin geliştirilmediği ve elektrik kullanılmadan önce kepenkler genellikle metal, demir veya ahşaptan yapılırdı. Bu nedenle bu tip sistemler açılırken veya kapatılırken bazı zorluklara neden olabilir.

Benzeri sorunlar yeni ve elektrikli kepenk çeşitleri ile çözülmüştür. Giriş sistemleri, genellikle yanlarında bulunan düğmeler veya uzaktan kumandalarla kontrol edilebilir. Genellikle iki türü vardır. Elektrikli ve motorlu kepenkler.

Elektrikli kepenkler, sistemi çalıştırmak için kepenk soketini takmanız yeterlidir ve bir uzaktan kumandalı versiyonu vardır. Diğer bir perde türü elektrik motorlu kepenklerdir. Bunlar sisteme bağlı elektrik motoru ile çalışır. Elektrikli modellerin kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır.

Motorlu Kepenk Modelleri

Elektrikli motor vasıtası ile çalışan panel pederdeli bina giriş sistemlerine motorlu kepenk denir. Herhangi bir ekstra güvenlik önlemi yada sensörü bulunmasada klasik sistemlere nazaran daha güvenlidir.Kullanımı daha kolaydır. Bir switch ile çaılırlar ve kumandaları  bulunmaz. Maliyetleri daha düşük olduğundan daha ekonomik bir tercih olarak karşımıza çıkarlar.

Diğer bir perde türü elektrik motorlu kepenk olarak tabir edilir. Bunlar sisteme bağlı elektrik motoru ile çalışır. Üzerlerinde herhangi bir sensör bulunmaz. Fakat yinede işyeriniz için ekstra koruma ve güvenlik sağlarlar.

Açılma hızı isteğe bağlı olarak ayarlanabilir. Tamiri ve bakımı tan otoamtik modellere nazaran daha kolaydır. İstenirde üzerine firma logosu yada slogan benzeri grafik çalışmaları yapılabilir.

motorlu kepenk tamiri

Firma Seçimi Yaparken

Ne yaptığını bilen ve müşterinin ne istediğini iyi kavrayan firma ile çalışmak bu alanda önemlidir. Çünkü bu kepenkler otomatik bir sistemle çalıştırıldığı için kaza riski vardır fakat eski kepenklere göre çok düşüktür. Sistemler ve uygulama görünüm olarak çok şık ve estetiktir. Uygulandığı ortama değer katar.

Kepenk üreten firma özel olarak istenilen ölçü ve renge göre üretmektedir. Üretici firmamız bunları dikkatlice birleştirir. Bu kepenkler genellikle garaj kapıları için kullanılır. Endüstride, otomatik Kepenkler genellikle atölye kapıları için kullanılır. Bu ve benzeri nedenlerle otomatik kepenk kullanımının birçok faydası vardır. Bu faydalardan en verimli şekilde yararlanabilmek içinse firma seçimini iyi yapmanız gerekir.

Avantajlarınız

Üretimini kendi deneyimli personelleri, cihaz ve ekipmanları ile gerçekleştiren firmamızdan satın alacağınız her bir kepenk modellerini, diğer perakende çalışan kepenkçilerden çok daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. İzmir otomatik panjur firması olan Egesan Group kepenk sistemlerinin üreticisi ve satıcısı konumundadır. Ekstre güvenliğin sağlanmasında etkili bir kriter olarak hizmet sunan kepenklerimiz sayesinde mağaza, işyeri ve evlerinizdeki fonksiyonelliği arttırabilirsiniz.

  • Güvenlik maksimum düzeydedir
  • Uzun Ömürlüdür
  • Kullanım Kolaylığı
  • Şık ve Modern Tasarım
  • Uzman Servis İmkanı

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?