Bioklimatik Pergola İzmir

Anasayfa » Bioklimatik Pergola İzmir

bioklimatik pergola izmir

Bioklimatik Pergola İzmir

Eğer sizler de hem kullanımı kolay hem de teknolojik bir oturma birimi istiyorsanız bioklimatik pergola izmir için firmamıza danışabilirsiniz. Pergola bir dış mekan oturma birimi olarak bilinmektedir. Akıllı çatı sistemi ya da smart roof olarakta bilinen sistemdir. Dış mekanlar için geliştirilmiş olan birimler gelişen teknoloji ile , birlikte  her geçen gün daha da hızlı bir yükseliş göstermeye devam etmiştir. Bu gelişmeler sayesinde ortaya oldukça ileri düzeyde planlanmış ve son teknoloji ile tasarlanmış modern birimleri ortaya çıkmıştır.

İzmir alüminyum panel çatı sistemi kullanımı da son derece kolaydır ve kişilerin dış mekanın her türlü fırsatlarından faydalanmasına imkan vermektedir.Firmamız sizlere dış mekanda da oturma imkanı sunan ve tüm hakimiyetinizi üstünde kullanabileceğiniz bir yapı fırsatı sunmaktadır.

Sizler de ister yaz ister kış hiç fark etmeden gönül rahatlığı ile bu dış mekan ünitesinden dilediğiniz gibi faydalanma şansını elde edebilirsiniz. Bioclimatic pergola sayesinde her mevsimde korunacaksınız ve dış mekandan faydalanma fırsatını elde edeceksiniz. Akıllı çatı sistemleri yani smart roof sistemleri içn Egesan Group hizmetinizdedir.

İzmir Bioklimatik Pergola Sistemleri

Artık yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan kaçma, kışın ise soğuk havadan dışarı çıkamama sorunlarının hepsini unutun. Çünkü izmir bioklimatik pergola sayesinde eve hapsolmak zorunda kalmayacaksınız. Ürünlerimiz i oldukça modern bir tasarıma sahiptir . Öncelikle dış mekanı her türlü güneş, yağmur, rüzgar ve kar gibi dış etkenlerden korur. Bioclimatic pergole hem görsel olarak hoş durur hem de termal bir konfora sahiptir.

Sisteminde yer alan dönen bıçaklar sizin için yararlı havalandırma sağlar ve aynı zamanda da güneşten tamamen bir korunma sağlama görevini görür. Bu bıçaklar, fazla suyu destek kolonları aracılığıyla kanalize etme odaklı olarak özel bir şekilde dizayn edilmiştir. Firmamız alüminyum panelli pergola sistemini sizlere uluslararası standartlara uygun bir şekilde sunmaktadır. Smart roof ya da akıllı çatı olarakta adlandırılırlar. Açık hava işletmeleri için, teraslar için ve verandalar için mükemmel ve kalıcı çözümdür.


izmir bioklimatik klima fiyatları

bioklimatik pergola fiyatları izmir

Alüminyum Panel Çatı Özellikleri

Bu sistem  aynı zamanda alüminyum panel çatı olarakta isimlendirilir. Kuvvetli esen rüzgara karşı bile son derece yüksek bir şekilde direnç sağlamaktadır. Sizler de kendi ihtiyacınıza yönelik olarak uyarlanan sınırsız olanaklardan en iyi şekilde faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. Firmamız sizlere büyük arazilerde, normal dışı arazi şartlarında ya da sizin özel talepleriniz karşısında en uygun alüminyum panel çatı sistemi ile hizmet sunmaktadır. Örneğin farklı sensörler, paneller, aydınlatmalar ya da diğer aksesuarları ile sizlere oldukça konforlu bir alan sunmaktadır.

Sizler de açık havada hayatın tadını çıkarmak için uygun bioklimatik pergola fiyatları karşılığında hizmet alabilirsiniz. Alüminyum panel çatı İzmir ilinde  size güneş ışınlarından korunma, kızılötesi ısıtma, etkili havalandırma sistemi, led aydınlatma sistemi, ses sistemi gibi farklı avantajlar sunmaktadır. Sizler de kendi talepleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda bir pergule sahibi olabilirsiniz.

Bioklimatik Pergola Fiyatları

Egesan Group olarak yüksek kalliteli malzeme ve işçilikten ödün vermeden en size uygun bioklimatik pergola fiyatları konusunda size yardımcı olmaktadır. Avrupadan ithal motor ve elktronikaksamlarımız CE belgeli olup sizi ve sevdiklerinizin maksimum konforu ve güvenliği dikkate alınarak üretilmişlerdir. Bioklimatik pergola fiyat teklifi sunmak için için yerinizi ziyaret eder , ölçüm yapar ve size en iyi koşullarda bir fiyat teklifi sunarız . Bilgi ve ücretsiz keşif için bizi aramanız yeterlidir.


Kişiselleştrilmiş Konfor

Firmamız sayesinde istediğiniz gibi kişiselleştirme yaparak size en uygun İzmir pergola modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Entegre led ışıklar sayesinde özellikle akşamları istediğiniz gibi bir ayarlama yapma fırsatını elde edebilirsiniz. Kızılötesi ısıtma imkanı ile serin akşamların bile tadını çıkarmak mümkündür. Sizler de kolayca ısı kaynağını ayarlama fırsatını elde edebilirsiniz.

Akıllı Çatı Sistemi Nedir?

İstediğiniz gibi ses sistemleri kullanma şansını elde edebilir ya da uzaktan kumanda ile her türlü etkeni ayarlama ve yönetme imkanına sahip olabilirsiniz. Bioclimatic pergola sistemi sahip olduğu özel sensörler sayesinde sizleri he türlü dış etkene karşı en iyi şekilde koruyacak biçimde tasarlanmıştır. Kar ve yağmur gibi dış yüklere son derece dayanıklıdır. Modern ve estetik bir tasarıma sahiptir. Binalarınıza değerine değer katar.

motorlu kepenk tamiri

İzmir Akıllı Çatı Sistemleri için Doğru Adres

Egesan group olarak smart roof  ( akıllı çatı ) olarakta bilinen alüminyum panel çatı sistemlerinin imalatını, satışını ve tamir servisi hizmetlerini izmir ili genelinde , Kuşadası, Foça , Çeşme, Alaçatı, Gümüldür ve Seferihisar diğer turistik yazlıkların yoğun olduğu ilçelerde uygulamaktayız. Aynı zamanda Bodrum Marmaris ve Fethiye gibi ilçelerimizde hizmet sunmaktayız.

3 Yıl Garanti ve Uzman Servis

En iyi kalitede malzeme ve elktronik aksamlar ile imal edilen  akıllı çatı,  bioclimatic pergole sistemleri için bizi 7 24 arayabilirsiniz. Eğer sizler de hem kaliteli hem de uygun bioklimatik pergola fiyatları ile hizmet almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerine ücretsiz olarak keşif ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?