Fotoselli Kapı Sistemleri

Anasayfa » Fotoselli Kapı Sistemleri

i<mir fotoselli kapı fiyatları

Fotoselli Kapı İzmir

Firmamız Egesan Group İzmir fotoselli kapı sistemleri imalatı konusunda bugune dek bir çok projeye imza atmıştır. Öncelik olarak hijyenik ve enerji tasarrufu sağlayan otomatik kapı sistemleri üretimini gerçekleştirmekteyiz. Giriş ve çıkışlarınızı kontrol altında tutmak ve maksimum enerji ve ısı kayıplanın önüne geçmek için en iyi çözümdür. Fotoselli kapı fiyatları ve ürün detayları için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Cam ve ya paslanmaz çelik krom kaplama ayna çerçevesi , kum camı gibi görünümlü modellerimiz tercih edilmektedir. Bu estetik ve akıllı giriş sistemerli kullanım kolaylıkları ve avantajları sayesinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sonuç olarak Fotoselli kapı izmir ilinde artık hemen hemen tüm binalarda kullanılmaktadır . Aynı zamanda otomatik kayar kapılar olarak da adlandırılmaktadır. Yana kayar ve 90 derece açılır sistemlerin imalat ve servisi konusunda firmamız sertifikalı teknik personele sahiptir.İzmir otomatik kapı talepleriniz için bizden teklif alabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Tamiri ve Servisi İzmir

Bazı durumlarda fotoselli kapıyı onarmak için bir tür acil servis önemli olabilir. Böyle durumda fotoselli kapı tamiri izmir servisimizi arayarak acil olarak giriş sisteminizin onarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik kapıların arıza tespit yöntemine örnek verecek olursak: Bu sistemler hangi nedenle kırılmış, arızalı ve normal çalışamamaktadır. Bunun nedeni belirlenir. En hızlı ve en güvenilir yöntemle sorun giderme yöntemleri uygulanır. Ayrıca bu sistemler kullanımda büyük kolaylık sağlasa da bazen zarar görebilmektedir. Otomatik kapıların sorunlu kısmı elektrik motorlarıdır.

Kapının boyutuna ve ağırlığına göre motor seçilmelidir. Yanlış motor kullanılırsa, her an arızalanabilir. Özellikle elektrik kesintisi durumunda motor çok zordur. Bu nedenle, her kesimden sonra motor incelenmeli ve sızıntı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Motor arızalandığında kapı açılmayacaktır. Bu nedenle manuel kapılar ilk tercih olmalıdır. Sonolarak İzmir fotoselli kapı tamiri için bizi aramanız durumunda teknik servis olarak size hizmet vermekteyiz.


fotoselli kapı izmir

fotoselli kapı tamiri izmir

Fotoselli Kapı Fiyatları İzmir

Fotoselli otomatik sistemin bağlı olduğu alanın büyüklüğünü satış personelimize göndererek fiyat talebinde bulunabilirsiniz veya teknik ekibimiz bulunduğunuz yere gelip ölçü aldıktan sonra size teklif gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir.

Egesan Group olarak fotoselli kapı fiyatları izmir konusunda iddamızı kalite ve işçilikte ödün vermeden sürdürmekteyiz. Keşif ekibimiz kapının yapılacağı mekanda ölçüleri aldıktan sonra size en iyi fotoselli kapı fiyat teklifini sunacaktır.

Maliyet hesaplanırken, kapının genişliği, tek kanatlı yada çitf kanatlı olup olmayacağı ve kullanılcak elektronik sistemin maliyeti esas olarak alınır. Güvenlik ve dayanıklılık en öncelikli konudur. Üretimini yaptığımız kapılar için teknik servisimiz sürekli mevcuttur. Tüm elektronik aksamlarımız CE sertifikalı Avrupan ithal dünyaca kendini kanıtlamış markalardır.

Egesan Group Otomatik Kapı Sistemleri

İzmir ve çevre ilçelerinde mağaza, avm, market, kamu binaları ve ya oteller için her çeşit ve modelde otomatik kapı imalatı yapmaktayız. Buyüzdenkalite bizim için çok önemlidir. Avrupadan ithal motor ve elektronik aksamları ile güvenlik ve aynı zamanda  enerji tasarufu sağlayan uzun ömürlü kapı sistemlerimiz için haftanın 7 günü teknik servisimiz görev başındadır. Firmamız ayrıca alüminyum vitrin doğrama uygulamaları ile birlikte size komple çözümler sunmaktadır.


Yana Kayar Fotoselli Kapı Sistemleri

Genel olarak yana kayar fotoselli kapı sistemleri, genellikle binaların giriş çıkışlarında kullanılır. Mikro işlemci sistemine sahiptir. Otomatik açma ve kapama işlevi nedeniyle, genellikle ilk tercihtir. Açılma ve kapanma süresi (0-30 saniye) aynı anda ayarlanabilir. Mikrodalga ve kızılötesi radar sensörleri kullanmak en iyisidir.

Düğme kontrolü sayesinde kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Öncelikle enerji tasarrufu sağlayan cihazlar sağlamaktayız. Tek kanatlı veya çift kanatlı seçenekleri ile monte edilebilir. Hem içeriden hem dışarıdan açılan kapılara da uygulanabilir. Her model otomatik kapı modeli için bizi arayabilirsiniz.


Dairesel Kapı Sistemleri

Yana kayar dairesel kapı sistemi, normal bir kayar kapı sisteminin tüm işlevlerine sahiptir. İlk önce dikkat çeken fark, düz değil eliptik olmasıdır. Dış ve iç mekân kullanımı için tasarlanmıştır. Dairesel tasarımı sayesinde dairesel kapı adı altında üretilmektedir. Farklı uygulamaları vardır. Tek kanatlı ve çift kanatlı sistemlere sahiptir. Bu kesinlikle oval yapılar için kullanılan bir modeldir. Buyüzden Açılma hızı genellikle yavaştır ve estetik bir görünüme sahiptir.

Yuvarlak kapı sistemi otellerin ilk tercihidir ve acil durumlarda manuel olarak da açılabilir. Dairesel otomatik kapı sistemleri yana kayar kapılara göre biraz daha maliyetlidir. Fakat güvenlik ve kullanım şekli bakımından çok daha avantajlıdır. İçerideki enerji ve ısı kayıplarını sürekli olarak bir kanat kapalı olduğundan tam olarak önlemektedir.

90 Derece Otomatik Kapı Sistemi

90° otomatik kapı sistemi, evlerde kullanılan küçük ve hafif otomasyon sistemleridir. İnsanların kolay ve hızlı geçmesini sağlar. İşlevsel olmasının yanı sıra aynı zamanda güvenli güvenlik ile de donatılmıştır. Bu yüzden en ideal otomasyon sistemini içerir ve dayanıklılığı etkilemez. Düşük enerjiyle çalışır ve hızlı bir şekilde açılıp kapatılabilir. Acil bir durumda çok fazla çaba harcamadan açılabilir.

Camlı ve camsız modelleri tercih edebilirsiniz. Camlı ve camsız modeller için gerekli renk seçenekleri geçerlidir. Kurumsal kimliğinizi yansıtan tasarımlar uygulanabilir. Öneğin kapılara uygun resim ve posterler ile şık bir görünüme kavuşacaksınız. Ayrıca gece ve gündüz kullanılabilen 2 ayrı programı vardır.


Fotoselli Kapı Firmaları

Her işte ve hizmette olduğu gibi bu tipi otomatik kapı sistemleri satın alırken doğru firmalarla çalışmak önemli bir konudur. İmalat ve montaj bir çok fotoselli kapı firması İzmir şehrinde mevcuttur. Fakat bu firmaların bir çoğu bu konuda yeteri kadar deneyime, bilgi birikimine ve teknik imkanalara sahip olmayan firmalardır. Çoğunun ana faaliyet konusu başkadır.  Bu firmalar içinde imalat montaj ve servis hizmetini birarada hakkıyla sunabilen firma sayısı çok fazla değildir.

Egesan otomatik panjur ve otomatik kepenk sistemlerinden ve alüminyum doğrama imalatı işinden aldığı tecrübe ve bilgi birimi ile 20 seneye yakın bir zamandır bu hizmeti en şekilde sunmakta servis , bakım ve yedek parça temini konusunda uzman bir firmadır.

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?