İzmir Sineklik

Anasayfa » İzmir Sineklik

sineklik fiyatları izmir

Sineklik Fiyatları İzmir

İzmir sineklik sistemleri firmamız ile alacağınız hizmet kalite güvencesi altındadır. İlk önce kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve alanında en iyi adres olan firmamıza başvurabilirsiniz. Sineklik nedir ?  sorusuna cevap vermek için en uygun tanımlardan biri örnek olarak verilebilir.; Farklı çalışma modlarına sahip konturlara sivrisinek ağları denir. Bu konturlar böceklerin pencere ve balkon olarak kullanılan alanlardan dışarıya uçmalarını engeller. Sineklik fiyatları İzmir ili ve çevresi için bizi arayabilirsiniz.

Egesan Group konusunda en avantajlı koşullar ile hizmet vermektedir. Ürünlerimiz yüksek derecede koruma sağlayabilen, kullanıcı odaklı işlevsel bir üründür. Aynı zamanda kullanışlılığıyla da dikkat çekiyor.

Karasinek ve sivrisineklerle savaşmanın tek yolu bu sistemleri taktırmaktır. Bu hastalık, çeşitli mikro organizmaları taşıdığı için birçok hastalığa ve mücadele ihtiyacına neden olabilir.

Sineklik Tamiri İzmir

İlk önce ürünlerimiz, sağlığımızı tehdit eden sineklerin yaşam alanlarımıza girmesini önlemek için her zaman hazırlıklı olmalıdır.Örneğin pencerelerin kapanmasını veya yırtılmasını engelleyen sivrisinek ağları hayatımızı olumsuz etkileyebilir. Sonuç olarak yaz aylarında rahat uyumak için 7/24 bu  sistemleri tamir eden firmamızı her zaman arayabilirsiniz.

Onarım ve ya bakım işlemleri sırasında ekibimiz yedek parçaları araçta bulunduracaktır. Sineklik tamiri İzmir ister bakım ve onarım sırasında hangi modeli kullanıyor olun, gerekli tüm yedek parçalar anında temin edilecektir.

Egepen Sineklik

Egepen sineklik sistemi evimizde mevcut olup açılıp kapanma işlevine sahip olup; kapılar ve ya pencereler, cam balkon havalandırma boşlukları uygulanabilir sistemlerdir. Ayrıca Egepen deceuninck sineklik plastik doğrama, alüminyum doğrama, ahşap doğrama ve demir doğrama gibi ayırt etmeksizin uygulanabilmektedir.


izmir sineklik fiyatları

izmir akordiyon sineklik

Akordiyon Sineklik Fiyatları İzmir

Evinin penceresine, kapılarına ve benzer alanlarına uygulamayı taktırmak isteyenlerin akla ilk gelen sorusu fiyatı ve kaç günde takılacağı sorusudur. Sonuç olarak pencere ya da kapı sinekliği fiyatları oldukça uygundur. Örneğin modellerden olan akordiyon sineklik fiyatları yine oldukça ekonomiktir.

Biraz daha maliyetli olan modeller ise makaralı modellerdir. Bu modellerde sinek ağı olarak tabir edilen delikli yüzey tıpkı pvc panjur sistemlerindeki gibi bir mekanizmaya sahiptir. Kutu profilin içinde bulunan bi makara sistemi ile yukarıdan aşağa doğu açılarak kullanılır.

Gerekli olmadığı durumlarda ise bu kaset sisteminin içinde gizli bir şekilde kapalı konumda kalır. Sabit bir uygulamadır. Pencrelerde kullanılır. Her pencere tipine uygun değildir. Keşif ekimiz hangi modelin uygun olacağı ve ya avantajları  konusunda sizi bilgilendirmektedir. Bize bir telefon ile ulaşabilir ve ücretisiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İzmir Sineklik Sistemleri

Egesan Group firması  olarak otomatik panjur sistemleri ve kepenk sistemlerinin imalatını, montajını ve tamiri konularında İzmir genelinde ve yakın turistik ilçelerinde gerçekleştirmekteyiz.Örneğin Çeşme , Seferihisar, Gümüldür , Foça ve Kuşadası gibi ileçelerde hizmetlerimizden ve ürünlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız öncelikle izmir otomatik kepenk ve panjur firmaları arasında  kurumsal kimliği ile hareket etmektedir. Cam balkon , pvc doğrama ve alüminyum doğrama konusunda firmamız İmalat montaj ve servis hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti prensibi ilkesiye sunulmaktadır. Talep ve siparişleriniz için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Pvc panjur ve pvc doğramalara uygun sineklik modellerimiz mevcuttur.


Kaliteli Malzeme Seçiminin Önemi

Doğru firmayı seçebilmek için her zaman olduğu gibi size  en iyi kaliteyi sunabilen firmayı bulmanız gerekir. Doğru malzeme ve işçilikten yoksun uygulamalar işe yaramaktadır. Halbuki bizim uygulamalarımız pencereniz açık olsa dahi mükemmel koruma sağlar. Özellikle yaz aylarında sineklerin ve böceklerin pencereden içeri girmesini engellemektedir.

Ayrıca katlama sistemi sayesinde birkaç saniye içinde açılıp kapanabilir, bu da kullanımı kolaydır. Bu sisteminin bir diğer özelliği de kolay temizlenebilir olmasıdır. Sinek ve böceklerin yanı sıra tozun %30’unun evinize girmesini de engelleyebilir, kapatılırsa dışarıdan görünmez. Pileli  sistemi elle kontrol edilmesi kolaydır, dayanıklı alüminyumdan yapılmıştır. Sonuç olarak dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür . Çeşitli kapı ve pencerelere uygulanabilir.

Ultra ince yanmaz cam elyaf iplik, görme yeteneğinize zarar vermemek ve görüşünüzü engellememek için uçma önleyici ağ olarak kullanılır. İstenilen RAL rengine püskürtülebilen sistem, dikey stor perde, yatay stor perde, sabit, menteşeli , kayar sineklik, katlama (akordeon) gibi çeşitli detaylara uyarlanabilir. Katlanabilir sistemlerinin en önemli avantajı geniş kapı açıklıklarına uygulanabilmesidir. Bu avantajlardan en üst seviyede verimle yararlanabilmek için firmamıza başvurabilirsiniz.

Modeller ve Çeşitlerimiz

Pileli sineklik, şık tasarımı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan pileli tülden oluşan modelidir. Size yıllarca kullanım rahatlığı sağlar ve böceklerden korunmanıza yardımcı olur. Stor sineklik, yüksek kullanım oranı avantajı ile modaya uygun tasarım ürünü olmasına rağmen panjur uygulama alanına göre farklılık gösterebilmektedir.

Makaralı sistem, yay ayarlama mekanizması ile birlikte hareket eder. Hareket gücüne sahip olduğu için, kendi kendine toplayan sistemidir . Kkullanılmadığında veya açılması gerektiğinde küçük bir el hareketi ile çok kolay açılabilmektedir. Sürme  sistemi, kapı ve pencerelerde çerçeve olarak üretilmektedir. Tekerlekler sayesinde gövde içerisinde sağa sola kaydırılarak hareket ettirilebilir. Tülün esnemesi sayesinde her türlü hava şartlarına dayanabilir. Kullanım ve kullanıcı hatası olmaksızın maksimum kullanım süresi 7-8 yıldır.

Menteşeli sistem, bu sineklik tipi de sürme sistemi gibi çerçeve şeklinde üretilmektedir. PVC’nin dışına menteşe ile sabitlenir ve dışarı iterek açılır. Sapı ile kapatılabilir. Doğru kullanımdan sonra bozulmadan 7-8 yıl rahatlıkla kullanılabilir.

Kullanılan modelin boyutuna ve seçilen sineklik tipine göre değişir farklıdır. Önemli olan, kullanılan fiyatlandırma yönteminin doğru olması gerektiğidir. Kullanılan ekranının modeline ve boyutuna bağlı olarak fiyat yükselebilir veya düşebilir. Ayrıca fiyatlandırma için web sitemizi ziyaret edebilir ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?