Şeffaf Kepenk İzmir

Anasayfa » Şeffaf Kepenk İzmir

şeffaf kepenk izmir

Şeffaf Kepenk İzmir

Trasparan , şeffaf ya da saydam kepenk olarakta bilinen , yıllardır pek çok kurum tarafından güvenlik amacıyla kullanılan yapı malzemelerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde gittikçe gelişen modeller sayesinde artık pek çok kişi İzmirde  şeffaf kepenk  tercih edilen bir sistemdir. Transpaforza kepenkler görünüş itibariyle oldukça estetik durmaktadır. Oldukça kaliteli malzemeler kullanarak üretilen şeffaf kepenk İzmir için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Şeffaf kepenkler özellikle dükkan vitrinlerinde, çeşitli mağazalarda, bankalarda ya da bijuteri, kuyumcu gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Sistemlerimiz isteğe göre otomatik bir şekilde de üretilebilir. Oldukça dayanıklı metaller kullanarak üretilen şeffaf panjur sistemleri  görünüş bakımından oldukça estetik olduğu kadar sağlam bir yapıya da sahip olarak karşımıza çıkmaktadır.

Transparan Kepenk Sistemleri Kullanım Alanları

Transparan kepenkler sayesinde pek çok kişi dükkanını ya da ofisini her türlü hırsızlık, kötü hava koşulları ya da zarara karşı koruma şansını elde eder. Adeta koruyucu bir kalkan görevi üstelenen izmir şeffaf kepenk satın almak için bu alanda son derece tecrübeli olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız sayesinde sizler de oldukça dayanıklı bu şeffaf kepenkleri istediğiniz ölçüde imal ettirebilirsiniz.Böylece sizler de dilediğiniz mekanı dış etkenlere karşı en etkili şekilde koruma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Egesan Group İzmir şeffaf kepenk imal ederken termoplastiklerin özel bir grubu olarak bilinen polikarbonat kullanmaktadır. Polikarbonat adı verilen bu madde oldukça güçlü ve her türlü aşınmaya karşı da dayanıklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özelliklere sahip olan her ürün kepenk sistemleri için son derece uygun olarak bilinir.

Polikarbonattan üretilen bu şeffaf kepenkler cam gibi transparan bir yapıya sahiptir fakat camın tam aksi olarak son derece güçlü bir yapıya sahiptir ve kırılmaz. Böylece şeffaf kepenkler sayesinde hem güçlü bir kalkan elde edebilir hem de aynı zamanda dükkanınızın içinde görüntü ve estetikten de ödün vermezsiniz.


transparan kepenk izmir

şeffaf panjur izmir

Şeffaf Kepenk Fiyatları Ne Kadar?

Sizler de firmamızdan saydam ya da yada yarı saydam kepenk siparişi oluşturarak hem istediğiniz mekanın güvenliğini sağlayabilir hem de oldukça estetik bir görünüm de elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Şeffaf kepenk fiyatları hesaplaması  genel olarak uygulamaın yapılacağı alanın m2 cinsinden büyüklüğü göz önüne alınarak yapılmaktadır. Bilgi ve ücretsiz keşif için bizi aramanız yeterli olacaktır .

Firmamız İzmir ve çevre ilçelerinde sizlere kullanacağınız amaca ve mekana göre farklı şeffaf kepenk modelleri sunmaktadır. Sizler de kendi mekanınıza özel olarak oldukça konforlu bir kullanıma sahip olan bu transparan kepenk sistemlerinden en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Dükkanlar, mağazalar, bankalar, kuyumcular, eczaneler ve benzeri işletmeler tarafından tercih edilen saydam ya da kımı saydam olarak üretilen kepenk sistemlerimiz maksimum koruma sağlamaktadır.

Egesan Otomatik Kepenk Firması İzmir

Egesan Group İzmir elektrikli ve tam otomatik sistemlerinin imalatını, montajını ve tamirini gerçekleştirmektedir. Kepenk firmaları İzmir içinde kurumsal kimliği ile hareket etmektedir. İmalat montaj ve servis hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti prensibi ilkesiye sunulmaktadır. Talep ve siparişleriniz için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.


Trasnparan Kepenk Avantajları Nedir?

Yeni jenerasyon kepenk sistemi olarak karşımıza çıkan şeffaf kepenkler diğer alüminyum kepenklerin aksine vitrindeki ürünlerin gece gündüz fark etmeksizin teşhir olmalarını sağlamaktadır. Şeffaf kepenklerin paslanmaz özelliği vardır. Son derece uzun ömürlü olan bu sistemler hem kırılmaz hem de yanmaz malzemelerden üretildikleri için maksimum güvenlik sağlamaktadır.

Çok güçlü ve dayanıkı bir malzemeye sahip tranparan yani saydam panjur sistemleri  en az alüminyum kepenkler saylamdır. Bakımı ve temizliği kolaydır. Ultra viole özelliğe sahip olan şeffaf kepenkler ürünlerinizin güneşten etkilenerek renginin solmasına da büyük ölçüde engel olur. Sizler de uygun şeffaf kepenk fiyatları karşılığında aynı zamanda güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Transpaforza Kepenk Kullanımı

Firmamız 25 yıldır birbirinden farklı ürün ile müşterilerine hizmet sunan ve bu alanda pek çok referansa sahip olan güvenilir bir firmadır. transpaforza kepenk sistemlerini tek bir düğme ya da uzaktan kumanda ile kolay bir şekilde kontrol ederek oldukça kolay bir şekilde güvenliği sağlama şansını elde edebilirsiniz.

Her türlü güvenlik önlemine sahip olan bu kepenk sistemlerini en kaliteli ve hızlı şekilde yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hem yüksek görünürlük hem de oldukça iyi bir dayanıklılığı aynı anda sizlere sunan saydam kepenkleri tercih ederek dilediğiniz alanda hem güvenliği sağlayabilir hem de son derece hoş bir estetik görünüm yakalama fırsatını elde edebilirsiniz.

motorlu kepenk tamiri

İzmir Şeffaf Kepenk Sistemleri

Egesan Group izmir şeffaf kepenk sistemleri üretimi, satışı , montajı ve tamiri konusunda hizmet vermektedir. İzmir ile genelinde ve Çeşme, Kuşadası, Gümüldür , Karaburun ,Foça  ve Seferihisar gibi turistik ilçelerde hizmetinizdeyiz. Ayrıca Menemen, Aliağa, Torbalı, Kemalpaşa ve Manisa gibi üretimim yoğun olduğu il ve ilçelerde her tip ve model kepenk ve panjur sistemleri için imalat ve tamir servisimiz mevcuttur

Transpaforza kepenk üreten firma olarak size özel olarak istenilen ölçülerde ve renglerde imalat yapılmaktadır. Trasnparan kepenk fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Otomatik kepenk tamiri konusunda aynı gün hızla servis talepleriniz karşılamaktayız. Şeffaf panjur fiyat avantajları çeşitleri konusunda iddalıyız.

Şeffaf Panjur 3 Yıl Garanti

Otomatik kepenk ve şeffaf panjur sistemlerimizde 3 ila 5 yıl  arası garanti vermekteyiz. Sizlerin memnuniyetini esas alan imalat ve satış sonrası destek politikamız ile rakiplerimziden farklı davranarak %100 müşteri memniyeti ve servis garantisi sunmaktan mutluyuz. Garanti şartları manuel ya da otomatik sistemlerde farklılık göstermektedir.

  • Güvenlik maksimum düzeydedir
  • Uzun Ömürlüdür
  • Kullanım Kolaylığı
  • Şık ve Modern Tasarım
  • Uzman Servis İmkanı

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?