İzmir Tente

Anasayfa » İzmir Tente

izmir tente fiyatları

İzmir Tente Uygulamaları

Tenteler gerek güneş ışığından korunmak amacıyla, gerekse de toz endişeleri gibi nedenlerle yapılara monte edilebilen sistemledir. Otomatik tente firmaları arasında olan Egesan Group hizmetinizdedir. Her bütçeye uygun İzmir tente ve gölgelendirme sistemeleri imalatı ve servisi hizmeti sunmaktadır.

Dört mevsim kullanabileceğiniz tüm pergoala ve tente çeşitleri arasında gerek el ile kontrol edilebilen moderller mevcuttur. Katlamalı tente türleri gerekse de elektrikli – motorlu sistemlerle kendinden açılıp kapanabilen tente çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin mafsalllı tente , kasetli tente ve otomatik tente gibi örnekler verilebilir.

Açıkhava kısmı bulunan kafe restorant, büfe ve pastahane gibi işletmeler için bir çok modelimiz bulunmaktadır. Ayrıca çift taraflı tente olarakta kendinden ayaklı tente sistemleri üretimi gerçekleştirmekteyiz.  T- modül olarakta bilinen çift yönlü tente modelleri oldukça popüler uygulamalardır. Sonuç olaraktüm tente modelleri, fiyatlandırmaları ve her türlü bilgi talebiniz için bizlere 7/24 telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

İzmir Mafsallı Tente Firması

Karşımıza bir çok yerde çıkan en popüler tente sistemidir. Örneğin , İzmir Mafsallı tente ya da diğer bilinen adıyla kollu tentesistemi. Bir kol yardımıyla çevrierek açılıp kapana gölgelik sistemidir. Yazın ve güneş rahatsız edici etkilerinden korunmak için işyerlerinden konutlara dek hemen hemen her alana uygulanması mümküdür. Akrilik kumaşı sayesinde su geçirmez ve temiziliği kolaydır.

Ürünlerimizde özellikle Avrupadan ithal sattler marka ürünleri kullanmaktayız. Ayrıca elektrikli ve otomatik modellere nazaran daha ekonomiktir. Bakımı ve tamiri kolay uzun ömürlü istemlerdir. Çok geniş renkl seçeneği ile kurumsal imajınızı destekleyen görünüme kavulabilir. Üzerine logo ve slogan baskısı yapılabilir.

Mafsallı tente tamiri ve bakımı uzman ekibimiz tarafından aynı gün içnde yapılmaktadır. Mafsallı tente fiyatları ve sipariş için bizi aramanız yeterlidir. Ücretsiz olarak keşif yapar ve size en doğru fiyatlarndırmayı yaparız. Bu sistemler balkon tentesi ya da teras tentesi olarak kullanabiliceği gibi veranda ve yazlıklar içinde uygundur.


izmir tente mafsallı tente fiyatları

kasetli tente izmir

İzmir Kasetli Tente

Adında anlaşılacağı üzere kastli tente sistemleri bir kaset sistemine sahiptir. Bu kaset adı verilen mekanizma sayesinde branda yada kumaş olarak tabir edilen gölgelik kısmı panjurlardaki gibi içeriye sarılabilir. İzmir kasetli tente ürünlerimiz görünüm olarak ve mimari açıdan konutlarda ve yazlıklarlarda daha çok tercih edilir. Otomatik ya da elektrikli tente olarakta imal edebiliriz.

İzmir kasetli tente fiyatları ve imalatında iddalı olan firmamız size en uygun ve güvenli modeli kısa sürede imal edip montajını yapacaktır. Bu modern sistemlerin en büyük avantajı , sistem kapalı dırımda iken kumaşın doğa şartlarından tamamen izole olmasıdır. Ayrıca bu sayede daha az yıpranı ve daha az kirlenir.

Son olarak modern bir görünüme sahip olan bu modeller binanın dışında göze batmazlar. İstenirse uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilir olarak kullanmak mümkündür. Kullanım kolaylığı ve konfor arayan müşterilerimiz bu sistemi tercih etmektedirler. Kasetli tente fiyatları bakımıdan klasik modellere nazaran biraz daha maliyetlidir.

Çift Yönlü – Ayaklı Tente Modelleri

Ayaklı tente olarak bilinen gölgelendirme sistemi aynı zamanda suya da dayanıklıdır. En büyük özelliği ise sistemi kullanmak için için herhangi bir yapının duvarına ihtiyaç duyulmamasıdır. Tek taraflı yada çift taraflı olarak üretilebilinir. Çift yönlü tente T-modül olarak isimlendirilir. Tıpku T harfi şeklide kullanabildiği için bu isimi almıştır.

Çift yönlü tenteler genel olarak açık hava işletmeleri tarafından ve yazlık için ya da villa tipi konutlarda kullanılır. Bağımsız olarak çalıştığı için parklarda, deniz kenarlarında ve bahçelerde kullanım için uygundur. Bir diğer avantajı ayakların altına takılabilen tekerlekler sayesinde kolayca başka bi yere taşınabilmesidir.Kimseye ihtiyaç duyulmadan kolayca başka yerlere taşınır yada yön değiştirilebilirsiniz. Artık kullanmayacağınız durumlarda depoya kaldırabilir ya da bir başkasına satabilirsiniz. Alanı uygun olan işletmeler izmir pergola sistemleri hakkında bilgi alabiliriler.

Firmamız çift yöne açılabilen tente sistemlerini kısa sürede kartelamız da bulunan renk ve desenlerde üretebilir. İsterseniz üzerine logo basabiliriz. Kurumsal mekanlar için renk çok önemlidir. Tekerlekli modellerin tekerleri fren mekanızmalıdır. Ağırlık eklenerek çok daha güvenli şekilde kullanmak mükündür. Müşterilerinin konforunu düşünen işletmelerin tercih ettiği bir sistemdir. İzmir ayaklı tente imalatı konusunda uzman ekibimize güvenebilirsiniz.

ayaklı tente çift yönlü tente izmir

Egesan Group Tente ve Pergola Sistemleri

Egesan Group olarak Avrupandan ithal edilenürünler kullanmaktadır. Yüksek dayanıma sahip ve zengin renk çeşitleri  sahip kumaşlar ve motorlar kullanmaktadır. Ev , işyeri , mağaza ve ya dükkan tenteleri üretimi konusunda izmir tente firmaları arasında kısa zamanda en çok tercih edilen üretici konumuna yükselmiştir. Ayrıca klasik ve kollu sistemlerin yanı sıra kasetli , elektrikli ve otomatik tente sistemlerinin imalat ve servis hizmetini sunmaktayız.


Otomatik Tente

Otomatik tente sistemeleri tıpki otomatik kepenk ve panjurlarda olduğu gibi hassas sensörler sayesinde hava ve iklim koşullarına göre programlanarak belirlenen değerler çerçevisinde kendiliğinden açılıp kapanabilir. Özellikle cafe restoran ve büfe gibi turistik işletmeler için oldukça önemli bir özelliktir. Örneğin aniden bastıran yağmur yada güneşin batışı gibi durumlarda sistem otomatik olarak çalışır.


Elektrikli Tente Sistemleri

Elektrikli tente ise otomatiklerden farklı olarak bir elektrik motoru vasıtası ile switch ya da uzaktan kumanda ile çalışır. Kullanıcı ne zaman isterse o zaman açma ve kapama yapabilir. Herhangi bir fiziksel eylem ya da güç harcamadan motor vasıtası ile açılır ve kapanır. Sensörleri yoktur. Bakımı ve servisi ve yedek parça ihtiyaçlarınıza herzaman cevap verilir. Otomatiğe göre daha hesaplıdır.

Wintente – Wintent

Wintent yada vintente olarak isimledirilen bu yeni tarz tenteler pencerelere takılabilir. Balkon panjurları gibi kullanılırlar tek farkları pvc jaluzi yerine özel branda kumaşı vardır.  Şirin yazlıklar için ve butik işletmeler için uygundur. Kumaşın üzerine baskı yapılabildiği için cafe ve restoranlar kurumsal kimliklerini yansıtabilirler. Fiyatları diğer sistemler göre daha ucuzdur


Kutulu Stor

Kutulu stor tenteler aslında bir nevi perde görevi görür . Hem güneşi keserler hemde kapalı konumda iken manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Belli bir derece ışık ve aydınlık geçirirler bu sayade cafe ve restoranlar tarafından tercih edilen bir ürün olmuştur.Yukarıdan aşağı hareket edebilirler. Stor sineklikler gibi çalışma mantığına sahiptirler. Dışardan içeri doğru bakıldığında hatırı sayılır gizlilik sağlarlar. Kafe ve restoranlar için iyi bir çözümdür.

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?