Otomatik Panjur

Anasayfa » Otomatik Panjur

otomatik panjur izmir

Otomatik Panjur İzmir

Egesan Group İzmir otomatik panjur sistemleri üretimi , satışı ve montajını gerçekleştiren bir kuruluştur. Kalite güvencesi ile çalışan firmamızdan alacağınız sistemler uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerden üretilektedir.

Günümüzde birçok bölgede kullandığımız otomatik panjurlar her bölgede tüm ihtiyaçlara ve ya spesifikasyonlara göre üretilebilmektedir. Sistem, özel bir otomasyon programı ile bir buton ile uzaktan hareket ettirilebilen bir üründür.

Mağaza, dükkan , market , AVM ve ya  depo gibi bir çok ticari alan ve binada kullanılır. Ev , yazlık ve villa gibi konutlarda yine güneş ışığını kesme ve güvenlik amaçlı tercih edilen bir üründür. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık evlerde ve ya işyerlerinde gölgeleme ve izolasyon için kullanılmaktadır.

Otomatik Panjur Fiyatları Ne Kadar?

Markaya ve ürün kalitesine bağlı olarak piyasada farklı fiyatlar görebilirsiniz. İlk önce bütçem sınırl diyenler için manuel olarak çalıştırılan çeşitlere sahiptir. Ayrıca alüminyumdan yapılan yarı otomatik ve tam otomatik ürünlerin fiyatı birkaç kat artabilir. Bu nedenle kişilerin tercihlerine göre üretilmiş birçok ürün örneğini görebilirsiniz.

Otomatik panjur fiyatları belirleyen en önemli faktör uygulama alan büyüklüğüne bağlı olarak kullanılan malzeme miktarıdır. Profil ve panel çeşitleri ve opsiyonel olarak takılabilen hassas sensörlerin maliyeti etkilier. Bu yüzdem keşiften sonra size en makul otomatik panjur fiyatı teklif olarak sunulmaktadır.

Elektrikli panjur olarakta bilinen yarı otomatik sistemlerde sesnsör sistemeri bulunmaz. Switch ya da uzaktan kumanda ile açılıp kapanırlar. Dolayısı ile elektrikli panjur fiyatları diye tabir ettiğimiz yarı otomatik panjur sistemi daha ekonomiktir. Uzaktan kumanda sistemine güneş sensörü, rüzgâr sensörü ve telefon ile entegre edilebilir.


izmir otomatik panjur fiyatları

otomatik panjur tamiri İzmir

İzmir Otomatik Panjur Modelleri

Otomatik yapı altında, otomatik panjur imalatı ve montajı üç farklı sisteme sahiptir. İntegral kutulu panjurlar, dıştan monte edilmiş ve detaylı (gizli kutulu).  Panjurlar tercihe ve ya montaj alanına göre değişiklik gösterir. Ayrıca bu ürün serisi, güzel görünümü, uzun hizmet ömrü ve çözüm odaklı özellikleri ile en son teknolojik sistemdir.

Kaliteli malzemelerle üretildikleri için sürekli kullanımda sorun çıkarmazlar. Kullanım alanına göre ürün tipini daha detaylı anlayalım. Otomatik deklanşör, en çekici özelliklerinden biridir. Müşterilerimize ihtiyaçlarınıza en uygun en son, en iyi teknoloji ve ürünleri sunuyoruz. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Değişik renklerde ve ebatlarda üretilebilir. Renk seçenekleri keşif hizmeti sırasında size sunulur. Etrafta gözünüze çarpan tüm panjur renkleri stoklarımızda mevcuttur ya da üretebiliriz. Ayrıca iş yerleri , mağaza ve dükkanlar için izmir otomatik kepenk sistemi iyi bir seçim olacaktır

Egesan Otomatik Panjur Firması İzmir

Egesan Group İzmir elektrikli panjur ve tam otomatik panjur sistemlerinin imalatını, montajını ve tamirini gerçekleştirmektedir. Otomatik panjur firmaları içinde kurumsal kimliği ile hareket etmektedir. İmalat montaj ve servis hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti prensibi ilkesiye sunulmaktadır. Talep ve siparişleriniz için bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Bu elektrikli sistemler haricinde ayrıca manuel olarak çalışan klasik model PVC panjur modellerimiz mevcuttur.


Otomatik Panjur Tamiri

Egesan İzmir otomatik panjur tamiri hizmetlerini uzman teknik ekibiyle ve ekipmanları ile güvenli olarak vermektedir. Kullanıma bağlı olarak arıza meydana gelmeyebilir. Elektrikli motorları, motorun aşırı ısınmasını önleyen ısı adı verilen bir sisteme sahiptir. Motor ısıtıldıktan sonra, termal sistem çalışacak ve soğuyana kadar motoru bloke edecektir.

Motorunuz çalışmıyorsa, lütfen önce yukarıdaki talimatları dikkate alın, ardından yaklaşık bir saat bekleyin ve tekrar deneyin. Türkiye’deki akım bazen hemen düşük gelir bazen de yüksek gelir haline geliyor. Bu sorun genellikle elektrik kesintisi sırasında ortaya çıkar. Ani şarj akımı motorun yanmasına neden olabilir. Arızanın bir diğer nedeni de üreticiye bağlanan termik sistemin çalıştırılamaması ve ağır iş nedeniyle motorun yanmasıydı. Kurulum hataları nedeniyle, motor gevşek kablolar veya yanlış kablo bağlantıları nedeniyle arızalanabilir. İzmir panjur tamiri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Elektrikli Panjur Kumanda Arızası

Bu tür bir arıza  yani elektrikli panjur kumanda arızaları tarafımızca tamir edilmektir. Elektrikli panjur tamiri ve servisi için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Uzaktan kumandalı otomatik panjur sistemlerindeki yaygın arızalardan biridir.

Denetleyici arızasının birçok nedeni vardır. Öncelikle, elektrikli uzaktan kumandanın pilinin hasar görüp görmediğini kontrol etmeniz gerekir. Panjurlar takıldıktan sonra, biri kullanım için diğeri yedek olmak üzere iki denetim sağlanacaktır.

Yedekleyin ve test edin, çalışmazsa alıcıda bir sorun vardır. Elektrikli deklanşör alıcısının değiştirilmesi gerekiyor. Normalse, lütfen kullandığınız uzaktan kumandanın pilini değiştiriniz, eğer normal değilse, sorun pil değildir ve uzaktan kumanda arızalıdır.

Genellikle arızaya alıcı neden olur. Alıcının arızalanmasına, dış hava koşullarının neden olduğu zayıf yalıtım, gevşek kablolama veya aşırı akım nedeniyle alıcının yanması neden olur.

Lamel ve Ray Arızası

Bu çok nadir görülen hatalardan biridir. Genelde bu arıza, ince plakaların zamanla deformasyona bağlı olarak birbirine geçen parçadan kopması ve orada birbirine kenetlenip katlanması durumunda ortaya çıkar. Yapılması gereken, mevcut alüminyum soğutucuyu değiştirmektir.

Başka bir başarısızlık, montaj hatalarından kaynaklandı. İnce levha eğimli kısma kayarak paneldeki plastik şeride yapıştığı veya kılavuz raya sürtündüğü için, elektrikli panjurların eğimli ve düz bir şekilde monte edilmemesine neden olabilir.

Firmamızın teknik imkanları bu tür arızaları tamir etmek için uzmanlaşmış eğitimli personel , usta ve ekipmanlara sahiptir. Otomatik panjur tamiri ve  otomatik kepenk tamiri konularında bizi arayabilirsiniz. Gerekli olan tüm işlemleriitina ile yapıp sistemin düzgün çalışması garanti altına alınacaktır.


Otomatik Panjur Ölçüleri

Alanında uzman firmamız güvencesi ile bu hizmeti alabileceğiniz gibi genişlik ve yüksekliğe bağlı olarak içi poliüretan alüminyum dolu 39 yaprak veya poliüretan alüminyum dolu 55 yaprak olarak yapılmaktadır. Genişliği 250 cm’ye kadar ve yüksekliği 250 cm’ye kadar olan alanlar için 39 yaprak kullanılabilir.

Ebatları bunlardan daha büyükse 55 kalınlığında bir sac tercih edilmeli veya bölmeli sistem olarak imal edilmelidir. Aksi takdirde, kanatları aşırı gerilir ve desteklerden (yan oluklar olarak da adlandırılır) dışarı çıkar. Bu, ürünün anormal çalışmasına neden olur. Bu gibi durumların farkında olan ve müşteri memnuniyetine de öncelik tanıyan firmamız ile çalışarak kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

İzmir otomatik panjur firmaları arasında size en geniş model yelpazesini sunan Egesan , kaliteden ödün vermeden size en iyi fiyatları teklif etmektedir. Hassas sensörler ile kendiliğinde belirnelen şartlar oluştuğunda kendiliğinden açılıp kapanabilir. Örneğin siz evde yokken şiddetli bir fırtına yada yağmur gibi bir hava koşulu oluşabilir. Bu durumda sensörler devreye girer ve panjurlarınız otomatik olarak kapanır.

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?