Cam Balkon

Anasayfa » Cam Balkon

izmir cam balkon fiyatları

İzmir Cam Balkon

Egesan Group İzmir cam balkon tarafından üretilen ve montajı yapılan balkon cam kaplama sistemlerdir. Firamamız panjur fiyatları konusunda olduğu gibi cam balkon fiyatları alanında İzmirde liderliğini sürdürmektedir. Egesan Group olarak satın alacağınız her türlü balkon kapatma sistemlerinin tüm materyallerini imal etmektedir.

Bu nedenle sektördeki diğer kuruluşlardan daha uygun ücretlerle satış ve montajını yürütmekteyiz. Model çeşitleri , türleri ve fiyatları hakkında tüm soru ve talepleri için bizlere telefonla ulaşabilrisiniz. İzmir’in merkez ilçeleri dahil tüm ilçelere  balkon kapatma ve tamiri hizmetimiz mevcuttur.

Bugüne dek yüzlerce  balkon, teras ve veranda kapatma gibi projeleri teslim ettik. Sistemler aynı zamanda kafe restoran pastahane gibi turistik işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Katlanır cam sistemleri balkonların yanısıra teras kapatma ya da işletmelerin dış mekanlarında kullanılmaktadır.

Cam Balkon Fiyatları İzmir

Balkon ve teraslar dış hava koşullarına açık mekanlardır. Bu nedenle dış mekan kapatma sistemlerinde kullanılan tüm ekipman ve monte elemanlarının dayanıklı olaması gereklidir. Hava koşullarına sorunsuz bir şekilde direnç göstermesi elzemdir. Örneğin bu tür sistemlerin taşıyıcı rulmanları ve birleştirici ekipmanları çok önemlidir. Bu yüzden ana taşıyıcı aksamlarının mutlak suretle krom – nikel kullanılarak imal edilmezi gereklidir.

Öncelikle bu sistemlerini monte ederken; tekerlerinin, aksamlarının, rulmanlarının ve birleştirici materyallerin paslanmaz çelik olmalıdır. Cam balkon fiyatları İzmir ilinde ve çevre ilçelerinde tarafımızca yapılan keşif hizmetinin ardından verilmektedir.

İzmirde katlanır cam balkon firmaları arasında üretici ve satıcı fonksiyonellerini sürdüren Egesan Group olarak siz saygı değer müşterilerimizle yazılı sözleşme yaparak müşteri güvenliğini sağlamaktayız. Sözleşmelerimiz içerisinde mutlaka ekipman ve yardımcı aksamlarının paslanmaz malzeme kullanılarak üretildiğini kesinlikle kayıt altına aldığımızı ifade etmek isteriz.


katlanır cam balkon izmir

cam balkon kaplama izmir

Katlanır Cam Balkon İzmir

Balkon yada teras gibi alanlarlarda bu  sistemler 15 yılı aşkın süredir yaygın bir şeklide kullanılmaktadır. Sonuç olarak Ege’nin inci’si İzmir’de de bu uygulamalara pek çok ev ve iş yerinde denk geldiğiniz muhtemeldir. Estetik görüntünün tamamlanmasında muazzam bir tercih olan katlanır cam balkon sistemleridir. Kısa tanımı itibari ile açıkta kalan mekanların tamamen cam kullanılarak kaplanmasıdır.

Katlanır cam balkon İzmir şehirinde ve bağlı ilçelerinde sadece konutlar için tercih edilmezler. Bunun yanı sıra yeme – içme eylemleriyle birlikte sosyalleşmenin de hat safhada olduğu tüm restoran – cafe gibi işletmeler için de ideal bir tercih olduğunu ifade edebiliriz.

İzmir merkez ilçeleri dahil tüm ilçelerde dış mekan camlama hizmetimiz mevcuttur. Modeller ve fiyat bilgisi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi 4 mevsim gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kaplama sistemlerini ebatı ne olursa olsun tüm işyerlerinde , yazlık, villa ve teraslarda tercih edebilirsiniz.

Katlanır Cam Sistemleri

Açık mekanların camlarla kaplanmasıyla o mekanın tam manasıyla kullanılabilir olduğunu söyleyebiliriz. Balkon kapama, teras kapama ve veranda çevresini kapatma maksatı ile sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon yeterlidir. İşyerleri için uygun koşullu çözümler ve hızlı imalat süreci ile cam kaplama sistemlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Egesan Group olarak ayrıca pvc doğrama ve İzmir alüminyum doğrama hizmetleri sunmaktayız.


Kullanım Alanları ve Modeller

Bu uygulamalar genellikle evlerde, işyerlerinde ve çeşitli dükkanlarda kullanılan bir doğrama sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada birçok farklı model ve tipte alüminyum doğrama olduğu söylenebilir. Alüminyum doğrama modelleri, vitrin,  kapı ve pencereler veya cam balkon modelleri gibi farklı tip ve çeşitlerde karşımıza çıkmaktadır. Sizi ziyaret ettiğimizde model seçenekleri hakkında en detaylı bilgiler ve görseller sunulmaktadır.


Isı Camlı Balkon Sistemleri

Isı cam kullanarak imalatını yürüttüğümüz uygulamamızı tanıtmaktan kıvanç duyarız. Daha fazla konfor, daha fazla balkon ve teras keyfini sürebileceğiniz bu seride kullanılan camların her biri ısı cam kullanılarak tasarlanmıştır. Böylece 5 kat daha fazla yalıtım avantajı sunulmuştur. Dış mekanlarınızı ve teraslarınızı ısı cam güvencesiyle çerçeveleterek dış hava koşullarından tamamen korunabilirsiniz.

Sıfır hava geçirme özelliği sayesinde 4 mevsim ısı ve soğuktan uzak bir keyif sürebilir, yaşam alanlarınızı genişletebilirsiniz. Kilit tasarımı dahil tüm tasarım ekipmanlarının dekorasyonunuzu tamamlayabilecek cinste olması da cabası…

Kaplandığı alanı adeta kapalı bir mekan edasıyla kullanıma sunan bu tür sistemlerle aynı zamanda enerji tasarrufunuzu arttırabilirsiniz. Dışarıdan  gelecek sıcak – soğuk havanın etkisini düşüren bu sistemler ayrıca toz girişini de engelleyebilmektedirler.

Sürme Sistemler

Sürme sistemler adında anlaşılacağı gibi yana doğru sürülerek açılıp kapanan cam kaplama sistemleridir. Yana kayar cam panellerin hareket ettirilmesi ile açılırlar. Yana yana konumlanmış çok sıralı bir kalvuzun üzerinde hareketlerini gerçekleştirirler. Konut ya da işletmeler için uygulanabilir. Kullanılan malzeme ve cam kalınlığı farklı olabilmektedir. Sürme cam balkon modern tasarımlı mimari yapılarda tercih edilebilir.


Cam Balkon Tamiri

Camlı kaplama sistemleri dayanıklı uygulamalardır. Opsiyonel gömme kulp, kilit ve kolu bulunan sistemlerde ses yalıtımı da üst seviyededir. 30 yıla kadar dayanabilen paslanmaz çelik materyaller kullanılarak imal edilen ısı camlı balkonların her bir penceresi 80 cm genişliğine sahiptir.

İzmir cam balkon tamiri ustalık ister . Herşeye rağmen cam doğası gereği kırılabilir ya da hareketli mekanizmalar yanlış kullanımdan dolayı zamanla bozulabilir. Arızalı yada bazı fonksiyonları çalışmayan sistemleriniz firmamız tarafından kolayca tamir edilmektedir.

Gerekli parçalar temin edilerek değiştirilir ve sisteminiz tamamen çalışır haline kavuşturulur. Sürmeli veya katlanır sistemleriniz konut ya da işletmenizin günlük akışını engellemeden tamir edilmekte ve bakımı yapılmaktadır.

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?