PVC Panjur Sistemleri

Anasayfa » PVC Panjur Sistemleri

izmir panjur fiyatları

PVC Panjur İzmir

Egesan Group İzmir panjur fiyatları konusunda sizlere en kaliteli ürünleri en iyi ödeme koşulları ile üretmektedir. PVC panjur İzmir ili içinde ve çevre ilçelerinde kısa sürede imal edilip pencere, balkon ve teras gibi alanlara monte edilmektedir.

Öncelikle İzmir PVC panjur sistemi çeşitli projeler için tamamen uygundur. PVC hammadesinden imal edilmiş panjur çeşitlerine monoblok da denilmektedir. Ayrıca bu sistemde dizayn cephenin bütünlüğüne zarar vermez. Kepenk kutusu binanın dış yüzeyine uzanmaz. . Doğal ahşap mimari ve dekoratif beklentilerinize çözüm sağlayabilir.

Firmamız PVC Panjur sistemleri güzel görünümleri ve işlevleriyle birlikte PVC monoblok panjur sistemlerinin üreticidir.  Ayrıca diğer panjur sistemlerinden ayıran en önemli özellik duvarlara değil pencerelere monte edilmeleridir. Bu nedenle PVC monolitik panjurlar mevcut PVC pencerelere uygulanamaz.Çünkü PVC panjurlar monte edilirken, panjurlar pencerelere sabitlenir ve pencerelerle birlikte monte edilir.

Panjur Fiyatları İzmir

Klasik panjur fiyatları hakkında bilgi almak için bize telefon ile ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetinden yararlanıp kısa sürede en sağlıklı fiyat teklini almak için bizi aramanız yeterlidir.

PVC panjur fiyatı ( klasik panjur modeli olarak da adlandırılır) m2 cinsinden hesaplanır. Örneğin manuel panjur fiyatını hesaplamak için öncelikle uygulanacak pencere veya balkonun genişlik ve yükseklik ölçülerini belirlemelisiniz. Sonuç olarak ölçümü alın ve bir kağıda kaydedin. Sonuç olarak elde ettiğiniz yükseklik ölçüsüne 60 cm’lik panel farkını ekleyin ve LxH (en çarpı boy) = m2’ye çıkarmalısınız.

Klasik panjurlarda panel farkını arttırma sebebi dış kutuda 3 adet 20 cm’lik panel yapılmasıdır. Ayrıca pano yükseklik hesabına eklenerek pano için gönderilen malzemede hesaplanabilir. Panjur fiyatları izmir ili içinde ve ya çevre ilçelerinde herhangi bir fiyat farkı olmadan sunulmaktadır.

Arzu ederseniz ücretsiz keşif ekibimiz ile uygulamanın yapılacağı yere gelir sizin için ölçüleri alıp bir fiyat teklifi sunarız. genel olarak Genellikle yanımızda görsel olarak desteklenen ürün ve model kataloglarımızı getirir ve seçiminize göre imalata başlarız.


pvc panjur izmir

klasik ipli panjur

PVC Panjur Modelleri

Öncelikle panjur modeline baktığımızda farklı yaşam alanlarına ve aile tarzlarına göre farklı modellerin olduğu söylenebilir.Bu yüzden Elektrikli panjur ve panjurların en çok tercih edilen perde türlerinden biri olduğu vurgulanabilir. Elektrikli panjurlar tek tuşla çalışabilen panjurlardır. Ayrıca manuel panjurlardan farklı olarak herhangi bir manuel işlem gerektirmezler. Elektrikli panjurların ilgili butonuna basarsanız, perdeleri istenilen yükseklikte açıp aynı şekilde kapatabilirsiniz.

Örneğin Balkon panjuru , genellikle balkon kapı ve pencerelerine takılırlar. Öncelikle yüksek derecede güvenlik sağladıkları için genellikle tercih edilen panjurlardır. Endüstriyel ortamlarda kullanılan kepenklere endüstriyel kepenkler ve mekanik kepenkler denilebilir.

Balkon panjuru fiyatları için bilgiye modellerine firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız ile güvenle çalışabilirsiniz.

Egesan PVC Panjur Sistemleri

Egesan Group İzmir olarak PVC panjur ve kepenk sistemlerinin imalatını yapmaktayız . Panjur Montajı ve teknik serivis işlerini gerçekleştirmekteyiz. Egesan Group panjur firmaları İzmir içinde kurumsal kimliği ile hareket etmeyibenimsemiştir. Ayrıca  izmir cam balkon , pvc doğrama ve ya  alüminyum doğrama izmir konusunda hizmetinizdeyiz . Firmamız öncelikle İmalat montaj ve servis hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti prensibi ilkesiye sunulmaktadır. Sipariş ve keşif için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.


İzmir Panjur Firması

Pvc panjur hizmeti veren firmanın teknik özelliklere ve ya montajı yapabilecek uzman kadroya sahip olması gerekir. Deneyimli firmamız ile kaliteli hizmet alabilirsiniz. PVC panjur sistemi 52 mm ve 39 mm olmak üzere 2 farklı tipte pullara sahiptir. Bu pullar PVC ve ya alüminyum olabilir. Isı yalıtım malzemelerinin entegre edilebilmesi için PVC sistemin temel özelliklerinden biri de budur. PVC panjur sistemi olarak polistiren köpük denilen bir malzeme kullanılmaktadır.

Güvenlik açısından PVC panjur sistemi son derece önemlidir. Örneğin bu panjur sistemi kullanılarak, panjur sisteminin özellikle elektrikli panjurların dışarıdan açılması imkânsızdır.  Bu yüzden neredeyse tüm pencere güvenlik önlemlerinin alınabileceği söylenebilir. Panjurlar test edilmiştir ve mevcut yalıtım etkisini yaklaşık %30 artırabilir.

Panjur kapağının açma işlevi olduğundan, kullanım sırasında (montaj sonrası dahil) bakımı yapılabilir ve temizlenebilir. Ortadaki ray profilini kullanarak iki veya daha fazla bölmeli perde sistemi oluşturulabilir.

İzmir panjur tamiri konusunda izmir genelinde hizmet vermekteyiz. Bozulan yada yıpranmış panjurlarınız kısa sürede onarılmaktadır. Panjur tamiri hakkında detaylı bilgiyi ilgili sayfamızda bulabilirsiniz.

Panjur Sistemlerinin Faydaları

Elektrikli, motorlu, monoblok, otomatik ya da dıştan takma tüm panjur çeşitlerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız satın alacağınız uygun fiyatlı tüm modeller aşağıda sıralanan avantajları da sunmaktadır;

  • Ev ve işyerlerinizdeki güvenlik tedbirlerini destekler, hırsızlık olaylarına karşı caydırıcıdır.
  • Güneş ışığı dahil her türlü hava koşuluna karşı mekanın korunmasını destekler.
  • Güneş ışığından kaynaklanan; mobilya, perde, parkelerin solmasını önler.
  • Ürün teşhiri yapan mağazalarınızın ön kısmında yer alan ürünlerinizin bozulmasını engeller.
  • Ses ve enerji yalıtımına katkı sunar.
  • Kullanım kolaylığı sunar, estetik görüntüyü arttırır, dayanıklılık bakımından uzun ömürlüdür ve su yalıtımına destek olur.
  • Yarım açılır pozisyonda sizi güneşin etkilerin korurken balkon keyfini yaşabilirsiniz.
  • Gizliliğinizi ve özel hayatınızı korur
  • Evinize maddi anlamda değer katar

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?