Ofis Bölme Sistemleri

Anasayfa » Ofis Bölme Sistemleri

izmir ofis bölme

Cam Bölme Sistemleri İzmir

Verimli ve şık ortak çalışma alanları ihtiyacı sürecinde ortaya çıkan bir uygulamadır. Cam ofis bölme sistemleri İzmir ilinde Egesan Group tarafından imal edilmektedir. Biribirinden şık dekoratif ofis bölmesi uygulamaları ile İzmir ve çevre ilçelerdeki modern ofis ortamının yaratılması sürececine katkıda bulunuruz.

İlk önce projenize uygun ebat ve uzunluklarlardaki ofis sistemlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda ısı , ışık ve ses izalasyonu sağlayarak çalışanların performansını arttırmaktadır.Bu sistemler genel olarak dekoratif olarak modern çalışma ortamları yaratırlar.

Örneğin ofislerde iç mekanın daha düzenli hale dönüştürülmesi, odalar oluşturulmasını sağlayan uygulamalara ofis bölme sistemleri adı verilir. İzmir Alüminyum doğrama sistemleri üreticisi bir firma olarak işletmemiz bünyesinde ofis bölme sistemlerinin de üretimini yaptığımızın altını çizeriz.

Camlı Ofis Bölme

Üreticiden halka çalışma prensibiyle faaliyetlerini güçlendiren Egesan Group  camlı ofis bölmesi iamlatı yapmaktadır. Kendi imalatını yaptığımız oda bölme sistemlerini çok daha uygun fiyatlara sunmaktayız. Size özel fiyat tekliflerimizi vermek üzere bizlere 7/24 telefondan ulaşabilirsiniz.

Bu bölmelerde kullanılan iki ana hammadde vardır. Bunlar cam ve alüminyum’dur. Sonuç olarak ürettiğimiz bölmeler farklı çeşitlerde ve ya ayrı modellere ayrılmış durumdadır. Montaj için hazır konuma ulaştırılmış, alüminyum kullanılarak elde edilmiştir. Hem ses hem de ısı yalıtımını esas alarak üretim yapmaktayız.

Öncelikle size özel tasarlanan ve model çeşitliliği bakımından oldukça fazladır. Ofis bölmeleri sistemleri ihtiyaca özel olarak boyutlandırılmaktadır. Ofis personellerinin daha da verimli bir şekilde iş görebilmesini sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Bölmeciklerin ana hedefinde ses ve ısı yalıtımı vardır. Geniş mekanların daha kapasiteli kullanılması, daha fazla kullanım alanı oluşturulması ve mekanın düzenlenmesinde etkilidir.


izmir ofis bölme sistemleri

cam ofis bölme izmir

Camlı Ofis Bölme Fiyatları

Cam ofis bölme fiyatları İzmir de uygulamanın yapılacağı alan büyüklüğüne göre hesaplanır . Ayrıca malzeme seçimine göre farklılıklar gösterir. Örneğin cam ölçüleri, cam çeşidi, renklendirmesi, cam adedi ve ya jaluzili ofis bölme fiyat ortalaması olup kapı kasaları gibi etkenler maliyeti değiştirir. Daha net bilgi için firmamızı arayabilir, ücretsiz keşif ve teklif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir ve tüm ilçelerinde olduğu gibi imalatçısı olduğumuz cam ofis bölmesi sistemleri fiyatlarını da kapsamaktadır. Cam bölme hesaplaması ortaya çıkartılırken ilk önce hesaplanan mekanın toplam metrekaresi ve kaç bölme yapılacağıdır. Bu aşamadan sonra hangi cam türünün tercih edileceği de seçildikten sonra geriye kalan tek konu camın kalınlığıdır.

En son olarak bu konuda da mütabık kalındıktan sonra net fiyat teklifi sunulmaktadır. Ayıraca otomatik panjur firmaları arasında olduğu gibi cam bölme duvar firmaları arasında da imalatçı konumundayız .Bu yüzdem İzmir’de Egesan Group’ten daha cazip fiyatlar sunabilecek firma sayısı yok denecek kadar azdır.

Egesan Group Cam Bölme Sistemleri

Ofis Bölmesi , Kapı , pencere ve Alüminyum vitrin doğrama uygulamalarımız ile İzmir ve çevre ilçelerinde hizmetinizdeyiz


Kullanım Alanları

Bu sistemler özellikle iletişim ihtiyacının ve ya personel sayısın yüksek olduğu  firmalar tarafından tercih edilmektedir. Örmeğin , çağrı merkezleri , bilişim firmaları , finans kuruluşları, bankaları sayabiliriz. Son yıllarda daha küçük kuruluşlarında mimari tercihleri cam bölme duvar uygulamalarından yana olmaktadır. Çünkü gün ışığından daha iyi yararlanma ve çalışalanların verimi daha kolay takip edilebilmektedir.


Avantajları

Ofislerin daha konforlu ve şık bir görüntüye ulaşmalarını hedeflemekteyiz. İzmir ofis bölme sistemleri sayesinde geniş bir mekanın bölümlendirilmesi, daha fazla personelin ikame ettirilmesi mümkün kılınmıştır. Örneğin yalıtım seviyesi oldukça yüksek olan bu bölmelerden en çok edileni camlı ofis bölmeleridir. Camlı bölmeler sayesinde odalar arası sesin ulaşması da minimalize edilmektedir. Sonuç olarak kaliteli ve deneyimli işçilik anlayışıyla çalışırız. Egesan Group müşteri memnuniyetini esas almaktadır . En iyi ve şık camlı bölmelerini size özel tekliflerle hazırlamaktadır.

Sistemlerimiz modüler olduğu için değişik zamanlarda farklı şeklilerde kullanılabilir. Örneğin tüm ekipmanlar değişiklik esnasında ya da aynı mekanda kalarak bölmeyi daha küçük ve ya daha büyük yapabilirsiniz. Ayrıca başka bir  yere taşımak için kolay sökülüp takılabilir özelliklerine sahiptir.

Ofis Bölme Sistemlerinde Kullanılan Malzemeler

Bu tip uygulamalarının ana maddesi alüminyumdur. Kurulum kolaylığı sunan alüminyum hammaddesi %100 saflıkta ve ek kimyevi madde içermemektedir. Otomatik panjur firmaları arasında lider konumda olan Egesan Group olarak ofis bölme malzemelerinin üretiminde de gerçekleştirmekteyiz. Tüm İzmir ve ilçelerine servis, montaj, bakım, tamir hizmetlerimiz aksamadan devam ettirilmektedir.


Tasarım ve İmalat Süreci

Sistemde kullanılan tüm maddeler geri dönüşüme uygundur. Ayrıca yapıları esnek olup farklı mimarı formlara sahip modeller de mevcuttur. Yürütülen sektöre uygun hazır tasarımlar mevcut olup isteğe göre her türlü özel tasarım haline sokulabilir. Bakımları ve temizlikleri çok kolay pratiktir. İmalat atölyelerde olacağı için montaja kadar herhangi bir hafriyat sorunu ile karşılaşılmaz.

Sonuç olarak talebinizi bize ilettikten sonra firmamız sizi uygulamanın yapılacağı alanda ziyaret ederiz. Ardından gerekli ölçüleri aldıktan sonra model seçenekleri hakkında karara varılır. Ayrca istediğiniz her tasarımı yapma kabiliyetine sahip firmamızı aramanız yeterlidir. Sizlerde bölme duvar hizmetimizden yararlanmak, bölme çeşitleri ve ya fiyatları hakkında bilgi almak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?