Bergama Panjur

Anasayfa » Blog » Bergama Panjur

Bergama Panjur Firması

Firmamız güzel ilçemizde ve çevre ilçelerinde Bergama panjur firması olarak PVC ve otomatik panjur imalatı, satışı ve montajı hizmetleri sunmaktadır. Her tip konut ve işletmeler için uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile hizmetinizdeyiz

Teknolojinin her yere girdiği bu çağda evimizin ofisimizin, apartman dairelerimizin ya da depo, ofis gibi iş yerlerimizin de teknoloji ile daha kaliteli ve daha sağlıklı olmamasının hiçbir sebebi olmadığı dönemlerde yaşamaktayız. Özelliklede cam balkon gibi bu ortamlarımızın güvenlik ve sağlık açısından en önemli detay olduğunu unutmamamız gerekmektedir.

Bergama Panjur tamiri h,zmetleri  ya da kepenk tamiri için hizmetlerimiz haftanın her günü bizi arayabilirsiniz.

otomatik panjur Bergama

Bergama Otomatik Panjur

Bergama otomatik panjur modellerimiz ile evinizi ve sevdikleriniz koruyan sistemler ile hayat kalitenizi yükselten uygulamalar yapmaktadır . Örneğin camların sıcak ve soğuğu içeriye ilettiği, dışarıdan herhangi bir soğuk-ısı-insan gibi etkenlerin girebileceğini göz önüne alarak panjur sistemi ile bu etkenlerin sağlıklı olmasını sağlayabiliriz.

Bergama panjur firması olarak ile bu hizmetleri sizlere sunmak için ilçemizde her apartman, ev, konut, işyeri gibi ortamlara imzamızı atmak için en büyük adayız. Engelli ve yaşlı bireylerin kolayca ve güvenle kullandığı otomatik panjurlar, hem enerji tasarufu sağlar hemde de güvenlik sağlar. Evinizin ısı kaybını azaltır.

Meraklı gözlerden uzak tutar. Aşırı derecede gün ışığı alan mekanlarda özellikle mobilya kumaşlarının solmasını engeller. Kademeli olarak açılıp kapanabildiği için gün ısışığının kontrolü tamamen sizin elinizdedir.


Bergama Panjur Fiyatları

Otomatik panjur fiyatları ile de yukarıda saymış olduğumuz bu hizmetleri en uygun ve en kaliteli şekilde gerçekleştirebileceğiz. Çünkü tecrübeli bir ekip ve kaliteli malzemelerin uygulandığı bu sistemde, en az zaman ve en az insan gücü sarfı olduğundan fiyatlandırmalarda en asgari şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Bu yüzdenen düşük maliyet ve işçilik ile yüzlerimiz gülecek dahası kalitenin ilçemize bu kadar kolay ve ucuz şekilde geldiğini görmek bizlerin yüzünü her daim güldürecektir. Bergama panjur fiyatları ve kepenk fiyatları konusunda size en uygun koşulları sunmaktayız


Elektrikli Panjur Sisteminin Avantajları Nedir?

Kademeli çalışmaları sayesinde panjur modelleri ile daha serin bir havayı ortamın içine iletebilirsiniz. Hem içerden hem dışarıdan hoş bir görüntü elde etmek mümkündür. ve güvenlik açısından da güvenliği en üst düzeye çıkarmak adına panjur sistemlerini hayatımıza sokmak için hiç beklemememiz gerekmektedir. Böylelikle ürünlerimiz ile hayatımızı daha kaliteli yapabilir ve teknolojinin bu hizmetlerinden de yararlanabileceğiz.

  • Kullanıcı dostu
  • Yüksek Enerji tasarufu
  • Ektsra Güvenlik
  • Özel Hayatın Korunması

İstediğiniz yerden ayağa bile kalkmaya gerek duymadan , sadece bir uzaktan  kumanda  ile devreye alabilirsiniz. Sonuç olarak hiçbir şekilde yerinizden bile kıpırdamadan ve bütün yaş grubuna dahil insanların kolayca kullanacağı uzaktan kumanda sistemleri ile kaliteli bir hayatın keyfini sürebilirsiniz. Yazlık evlerinizin, kışlık evlerinizin keyfini her mevsim yaşayabilirsiniz.


Bergama Panjur Tamiri

Hizmetlerimizi a dan z ye yapıldığı firmamız ile kurulum sonrası bütün evrelerde de yanınızda olacağımıza emin olabilir ve Bergama panjur tamiri ile dilediğiniz zaman bakımı, onarımı ve bütün değişimlerini bizim aracılığımız ile dilediğiniz zaman kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Üstelik teknolojinin son detaylarını kullandığımız ve tecrübeli ekibimiz sayesinden daha az insan gücü ve daha kısa zamanda yapılacağı bütün detaylar ile en uygun fiyatlandırmalarında olacağını göz önünde bulundurarak firmamızı rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Panjurcu ya da tamirci arıyorsanız bizi aramnız yeterlidir. Eğitimli ve tam donanımlı ekibimiz kısa sürede tüm tamiri işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

Bergama panjur tamiri fiyat


Bergama Panjur Firması Telefon

İhtiyacını olduğunda kepenk tamiri ve diğer hizmetlerimiz için için bize telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Otomatik panjur tamiri bizim işimiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bize bir telefon açmanız yeterlidir. Aşağıdaki telefon numarasından yada whatsapp üzeriden bir mesaj ile ulaşarak ekiplemizi çağırabilrisiniz.

 Telefon: 0533 037 60 35

Ev panjuru , işyeri kepenkleri , otomatik ve elketrikli sistemleri konusunda uzamn tamir ekibimiz hizmetinizdedir.


Bergama Panjur Modelleri

Cafe , Dükkan , Mağaza , Yazlık ev, villa ve turistik işletmeler için mimari bütünlüğü bozmadan modern sistemler imal etmektayiz. Geniş renk yelpazesi ile zevkiniz uygun bir model mutlaka vardır. Sezon haricindeki aylarda hırsızlıklara karşı ve beklenmedik hava olaylarına karşı çok iyi bir önlem olan elektrikli sistemler siz evde yokken yazlığınızı uzun yıllar boyunca koruyacaktır.

Yazlık ev için imal ettiğimiz  çeşitlerimiz için resim galerimizi inceleyebilirsiniz. Sonuç olarak bize beğendiğiniz  modelinin resmini göstererek sistemininizin tam arzu ettiğiniz renk ve şekilde olmasını sağlayabilirizç


 

Diğer Yapı Uygulamalarımız

Egesan Group olarak mimari ve yapı uygulamız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.


Bergama Cam Balkon

Bergama cam balkon fiyatları

Alüminyum Korkuluk Küpeşte

alüminyum korkuluk Bergama

Cam Ofis Bölme

ofis bölmesi sistemleri

Alüminyum Doğrama

Foça alüminyum doğrama

Pimapen Pencere ve Kapı

pvc doğrama pimapen winsa egepen

Fotoselli Kapı

otomatik fotoselli kapı izmir

Bergama Tente

otomatik tente Foça

Bergama Pergola

motorlu pergola Foça

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?