Mavişehir Panjur

Anasayfa » Blog » Mavişehir Panjur

İzmir Mavişehir Panjur Sistemleri

Firmamız Egesan Group İzmir Mavişehir panjur sistemleri imalatı , satışı ve tamir hizmetleri sunmaktadır. Kendi atölyemizde, kalitesi ile kendini ispat etmiş üreticilerinin ürünlerini kullanarak estetik ve uzun ömürlü panjur ve kepenk sistemlerini üretmekteyiz. Her pencere ve balkon gibi mekanlara uygun, pvc manuel panjurlar , elektrikli ya da otomatik panjur sistemlerini sizin için kısa sürede imal etmekte ve montajını gerçekleştrimekteyiz.

İzmir’de pek çok evde panjur kullanılmaktadır. Panjurlar evin güvenliğini sağlarken hem de enerji kaybını engellemeye ve estetik görünüme de katkıda bulunmaktadır. Eğer sizler de panjur yaptırmak istiyorsanız Mavişehir panjur hizmeti için gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Bir üretici, bakım ve onarım firması olarak yıllardır bu alanda binlerce konut ve işyerine hizmet veriyoruz.

İzmir Karşıyaka Mavişehir Panjur tamiri ve ya kepenk tamiri için hizmetlerimiz haftanın her günü bizi arayabilirsiniz.Her tip ve model kepenk ve panjur sistemleriniz itina ile kısa sürede tamir edilmektedir.

Mavişehir panjur kepenk tamir

Mavişehir Otomatik Panjur

Son zamanlarda çok fazla tercih edilen otomatik panjurlar da revaçtadır. Bu  sistemler üzerinde bulunan farklı sensörler sayesinde sizlere oldukça kolay ve rahat bir kullanım imkanı sunar. Siz evde da olmasanız da otomatik olarak panjurunuzun hava olaylarına göre açılıp kapanmasını istiyorsanız Mavişehir otomatik panjur hizmeti alabilirsiniz.

Otomatik sistemler ile elektrikli panjur olarak tabir edilen sistemler arasında en önemli fark, elekterikli panjur sistemlerinin sensörlerinin olmamasıdır . Elektrikli panjur motorları ve diğer özellikleri bakımdan otomatik sistemlerden tek farkı çevre koşullarını algılıyınca kendiliğinden açılıp kapanma fonksiyonun olmamasıdır. Uzaktan kumanda ya da açma kapama düğmesi sayesinde heryaşta insan tarafından güvenle kullanılabilir. Elektrikli sistemler otoamtik sistemlere nazaran daha ekonomiktir.


Panjur Fiyatları

PVC sistemler genel olarak platik yada manuel panjur olarak bilinen makaralı ve bir ip sayesinde açılabilen , yıllardır bir çok evin pencere balkonlarında görmeye alışık olduğumuz uygulamalardır. Pvc panjur fiyatları hesaplaması için kapsıyacağı m2 büyüklüğü esas alınır . Pencere ve balkonların yapısına göre kaç bölüm olacağı ve işçilik maliyeti eklendikten sonra size en sağlık fiyatlar bir sözleşme ile teklif edilmektedir.

Elektrikli panjur fiyatları klasik sistemlerden kullandıkları materyallerin farklı olaması sebebi ile biraz daha pahalıdır. Avrupanda ithal ve CE belgeli panjur motorları, elektronik aksamlar ve tüksek alışımlı alüminyum panjur jaluzi panellerinin fiyatları ,motorsuz ve plastik panjurlara nazaran daha pahalıdır. Fakat alüminyum panjur çok daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Hırsızlıklara karşı daha güçlü koruma sağlar. Daha modern ve şık görümlüdür. Ve her yaşta insan tarafından kolayca aöılıp kapanabilir. KOnfor ve teknolijinin en güzel örneklerinden biridir.Mekanların değeriine maddi olarakta değer katar.

İzmir Panjur fiyatları  hesaplaması için metrekare fiyatları ve panjur tamiri fiyatları için bizi arayarakücretsiz keşif imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Ödeme koşulları konusunda her türlü kolaylığı göstermekteyiz.


Elektrikli Panjur Sisteminin Avantajları Nedir?

Firmamız panjurları kendi atölyesinde siz sevgili İzmirliler için imal etmektedir ve panjurların imalatında son derece dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Sizler de bu her türlü hava olayına dayanıklı olan maddelerden oluşturulmuş panjurları tercih ederek rahatlığa kavuşabilirsiniz. Mavişehir elektrikli Panjur yaptırmak için profesyonel ve kaliteli bir adres arıyorsanız gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

  • Kullanıcı dostu olması
  • Yüksek enerji tasarufu sağlaması
  • Ektsra güvenlik sunması
  • Özel hayatınızın ve gizliliğinizin korunması

gibi avanjları ve faydaları vardır. Örneğin panjurlarımız sayesinde her yaşta kullanıcı bir kumanda ya da düğme yardımıyla kolayca kullanabilir. Kumandalı panjur sistemleri pencere ve balkon için uygundur.


Mavişehir Panjur Tamiri

Firmamız sizlere aynı zamanda Mavişehir panjur tamiri için de alanında uzman ve profesyonel bir panjur tamircisi ekibiyle oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizler de hemen şimdi gönül rahatlığı ile firmamızı tercih ederek son derece kaliteli ve hızlı bir şekilde panjurunuz için tamir hizmeti alma şansını elde edebilirsiniz.

Tümü sertifikalı kişilerden oluşan tamirci ekibimiz ile dilediğiniz gibi bir tamir hizmeti alma fırsatını elde edebilirsiniz. Firmamız siz müşterilerine son derece dayanıklı ve uzun ömürlü panjurlar imal eder ve her türlü montaj ve bakım işini de yapar. Sizler de en hızlı ve güvenilir hizmet için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Mavişehir panjur tamiri


Panjur Hizmetinin Doğru Adresi

Sonuç olarak Egesan Group her tipte ve ölçüde panjur imalatı, tamiri ve bakımı yapan firmamız yıllardır bu alanda binlerce kişiye hizmet sunmuştur. Eğer gönül rahatlığı ile en kaliteli şekilde panjur imalatı, onarımı ve bakımı hizmeti almak istiyorsanız hemen şimdi bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerden kolayca faydalanabilirsiniz. Mavişehirda panjurcu arıyorsanız doğru adresteniz.

Telefon: 0533 037 60 35

Ev panjuru , işyeri kepenkleri , otomatik ve elektrikli panjur ve kepenk sistemleri konusunda uzman tamir ekibimiz hizmetinizdedirİşyeri kepenk tamiri ve uygulamalarımız için tıklayınız


Diğer Mİmari Uygulamalar ve Hizmetler

Egesan Group olarak Mavişehir ve İzmir genelinde hizmetinizdedir. Mimari ve yapı uygulamız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.


Mavişehir Cam Balkon

Mavişehir cam balkon fiyatları

Paslanmaz Korkuluk

alüminyum korkuluk Mavişehir

Cam Ofis Bölmesi

ofis bölmesi sistemleri

Mavişehir Alüminyum Doğrama

Foça alüminyum doğrama

PVC  Pimapen Doğrama

pvc doğrama pimapen winsa egepen

Fotoselli Kapı Sistemleri,

otomatik fotoselli kapı izmir

Otomatik ve Kasetli Tente

otomatik tente Foça

Motorlu Pergola

motorlu pergola Foça

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?