Urla Panjur

Anasayfa » Blog » Urla Panjur

Urla Panjur ve Kepenk Hizmetleri

EGESAN Group olarak Urla panjur ve kepenk sistemlerinin imalatını, satışını ve tamir işlerini yürtümekteyiz.  İlçemizde bulunan bütün panjur modelleri ve hizmetlerini artık firmamız ile yapabilir ve 20 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlerde kaliteli işçiliğin ve kaliteli malzemelerin evlerinize, ofislerinize, dairelerinize yansımasını sağlayabilirsiniz.

Tecrübeli ekibimiz ile İzmirin her ilçesine hizmet veren bir firma olarak her zaman sizlere bir tık yakında bulunarak ya da bir iletişim numarası kadar yakınınızda olarak sizlere bu tecrübelerimizi paylaşmaya hazır bulunmaktayız. Sizde bizim kalitemizden yararlanmak ve tecrübeli ekibimiz ile tanışmak isterseniz sitemiz üzerinden ya da iletişim numaramız ile bize her zaman dilediğiniz yerden kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Urla Panjur tamiri ve kepenk tamiri konsunda hafatnın 7 günü hizmetlerimiz aralıksız sürmektedir.

otomatik panjur urla

Urla Otomatik Panjur

Özellikle İzmir Urla otomatik panjur fiyatları kısmına bir göz atmak için sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bu sayede yapmış olduğumuz işler ve uyguladığımız teknikler, malzemeler ile birlikte kullandığımız modelleri görme şansınız olacaktır.

Bu sayede içiniz rahat ederek bizlerle rahat bir şekilde iletişim sağlayabileceksiniz. Fiyatlandırmalar genelde ölçüler alınarak ve hangi modelin kullanılacağına dayalı olarak değişkenlik gösterdiği için burada net bir fiyat söylemek sizleri yanıltacaktır.


En Çok Tercih Edilen Panjur Modelleri

Tabi bir sürü farklı modellerin olduğu sistemlerde en çok tercih edilen en kullanışlı olarak göze çarpan ise Urla elektrikli panjur modelleri olmaktadır. Elektrikli panjur ile uzaktan kullanım sağlanıldığı gibi, güvenlik ve hoş bir görüntü elde etmeye birebir bir model olarak ön plana çıkmaktadır. Güzel ilçemizin panjur ile bizim aracılığımız ile tanışmasında da en önemli rolü olan bu model neredeyse hiçbir zahmeti olmadan kullanımı sağlamaktadır.


Elektrikli Panjur Sisteminin Avantajları Nedir?

Herhangi bir yaş kitlesi ile rahatça uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen bu sistem ile dilediğiniz yerden oturarak bir kumanda aracılığı ile devreye sokabilirsiniz. Bu sayede elektrikli panjur ile daha kaliteli bir hayat sunabilirsiniz kendinize.


Urla Panjur Tamiri

Urla panjur tamircisi olarak yine panjurlarınızın ileriki dönemde ya da mevcut panjurunuz varsa tamiri, bakımı gibi işçiliklerini de tecrübeli ekimize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Bu sayede panjurlarınızın yeniden ömrünü uzatmak ve kullanıma engel teşkil eden ne varsa ekiplerimizce en kaliteli ve uyguna değişimi, tamiri sağlanacaktır. Sizde bütün bunlara kayıtsız kalmayın ve bizimle irtibata geçin.

İhtiyacını olduğunda kepenk tamircisi için bize telefon açmanız yeterlidir. Otomatik kepenk tamiri ve elektrikli panjur tamiri bizim işimiz.


Yazlık Evler İçin Panjur Modelleri

Yazlık ev, villa ve turistik işletmeler için mimari bütünlüğü bozmadan modern sistemler imal etmektayiz. Geniş renk yelpazesi ile zevkiniz uygun bir model mutlaka vardır. Sezon haricindeki aylarda hırsızlıklara karşı ve beklenmedik hava olaylarına karşı çok iyi bir önlem olan elektrikli panjurlar siz evde yokken yazlığınızı uzun yıllar boyunca koruyacaktır.


Kolay Kullanım

Sistemler manuel bir switch ( düğme ) ya da uzaktan kumanda vasırası ile kolayca açılıp kapanabilir. Her yaşta insan zorlanmadan kullanabilir. Temizliği kolaydır. Uzun ömürlüdür. Klasik plastik panjurlara nazaran daha dayanıklı metreyalleden imal edildikleri için daha kalıcı uygulamalardır. Servis ve yedek parça sorunu yoktur.

Opsiyonel olarak eklenen sensörler ile otomatik sistemler hava ve çevre koşullarını algılayıp kendiliğinden açılıp kapanabilir.Örneğin hava aydınlandığında ya da karadığında kendiliğinden çalışır. Başka bir öenek olarakta size evde yokken aniden çıkan şiddetli bir fırtına  ya da yağmur gibi bir durumda sistem güvenlik bakımıdan kapanabilir.

Cep telefonu üzerinden kontrol edilebilen modeller mevcuttur.


Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Çeşme ilçesinin merkez ve çeve mahalle ve köylerine hafatnın 7 gün servis ve satış hizmetimiz mevcuttur.

ALAÇATI
ALTINKUM
ALTINYUNUS
ARDIÇ
BOYALIK
ÇAKABEY
DALYAN
ILDIR
ILICA
KARAKÖY
OVACIK
REİSDERE
ŞİFNE

vs.


Diğer Yapı Uygulamalarımız

Diğer mimari ve yapı uygulamız hakkında bilgi almak için tıklayınız.


Urla Cam Balkon

urla cam balkon fiyatları

Alüminyum Korkuluk Sistemleri

alüminyum korkuluk urla

Cam Ofis Bölmesi

ofis bölmesi sistemleri

Urla Alüminyum Doğrama

Foça alüminyum doğrama

Urla Pimapen Doğrama

pvc doğrama pimapen winsa egepen

Urla Fotoselli Kapı

otomatik fotoselli kapı izmir

Urla Otomatik Tente

otomatik tente Foça

Urla Motorlu Pergola

motorlu pergola Foça

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?