Bornova Panjur

Anasayfa » Blog » Bornova Panjur

Bornova Panjur Hizmetleri Sizinle

Firmamız sizlere Bornova panjur hizmetini oldukça güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Sizler de hem uygun fiyatlı hem de oldukça kaliteli bir panjur yaptırmak istiyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.Bornova panjur tamiri ve otomatik kepek servisi içinde bizi 7/24 arayabilirsiniz.

İzmir’de çoğu evde gördüğümüz panjurlar eve güzel bir estetik görüntü katmanın yanı sıra evi hava olayları ya da hırsızlık gibi pek çok dış etkenden de korumaktadır. Eğer sizler de evinize, yazlığınıza, villanıza panjur taktırmak istiyorsanız kesinlikle güvenilir bir panjur firması tercih etmeniz gerekmektedir.

Panjur tamiri ya da Bornova otomatik kepenk tamiri için hizmetlerimiz haftanın her günü bizi arayabilirsiniz.

Bornova panjur kepenk tamir

Bornova Otomatik Panjur Sistemleri

Son zamanlarda en çok kullanılan ve fiyatları diğer panjurlara göre bir tık fazla olan Bornova otomatik panjur türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tür panjurlar siz evde olmasanız bile sahip olduğu farklı özellikteki sensörler sayesinde evinizi en iyi şekilde korur. Bu sensörler aracılığı ile duruma göre panjurlar otomatik olarak açılır ya da kapanabilir.

İşte sizler de bu tarz gelişmiş bir Bornova elektrikli Panjur almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız sizlere uzun ömürlü panjurlar ile oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu panjurlar sayesinde evinizi en iyi şekilde koruyabilir ve güzle bir estetik görünüm sağlayabilirsiniz.


Bornova Panjur Fiyatları

Öncelikle kaliteli bir panjurun dolu, rüzgar gibi hava olaylarına dayanıklı olması çok önemlidir. Çünkü bir panjurun görevi zaten bu tarz hava olaylarına karşı evi korumaktır. Siz de firmamızı tercih ederek birbirinden kaliteli panjur modelleri keşfedebilir ve tam istediğiniz gibi bir hizmet alabilirsiniz.

Firmamız yıllardır panjur imalatı, montajı, tamiri ve bakımı alanlarında profesyonel bir ekip ile binlerce müşteriye hizmet sunmaktadır, sizler de bu kaliteli hizmeti alarak uzun ömürlü panjurlara sahip olabilirsiniz.

Genellikle teknolojinin ve şık görünümün birarada olduğu elektrikli panjur modelleri ise her iki modelin içinde bir ortalama maliyet aralığına haizdir. Genel olarak panjur fiyatları Bornova de tıpkı öbür yerlerde olduğu gibi metrekare ( m2) üstünden hesaplanır. Opsiyonel olan özelliklere göre fiyatlar değişmektedir.


Elektrikli Panjur Sisteminin Avantajları Nedir?

Firmamız sizlere alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile oldukça kaliteli bir panjur montajı, imalatı, bakımı ve tamiri hizmeti sunacaktır.

  • Heryaşta insan ve engelli vatandaşlarımız kullanabilir
  • Isı izolasyonu sağlar , paranız cebinizde kalır
  • Hırsızlara karşı güvenlik önlemi olarak kullanabilirsiniz.
  • Özel hayatınızın ve gizliliğinizin korunması

gibi avanjları ve faydaları vardır. Örneğin panjurlarımız sayesinde her yaşta kullanıcı bir kumanda ya da switch adı verilen düğme sistemi ile kolayca kullanabilir. Uzakatan kumandalı panjur pencere ve balkon için uygundur.


Bornova Panjur Tamiri

Bornova panjur tamiri hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız firmamız bu konuda da alanında uzman ve profesyonel teknik servis ekibi ile sizlere hizmet sunar. Sizler de sertifikalı panjur tamircisi tarafından en kaliteli şekilde tamir hizmeti almak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

Firmamız sizlere panjur tamiri Bornova ilçesinde konusunda oldukça güvenilir ve aynı zamanda hızlı bir hizmet sunmaktadır. Hemen şimdi firmamızı tercih ederek alanında uzman olan bu kişilerden hızlıca servis hizmeti alabilir ve böylece panjurunuzun en iyi şekilde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bornova panjur tamiri


Bornova Kepenk Tamiri

1998 senesinden bu ana faaliyetlerine ara vermeden devam eden Egesan Group olarak kepenk ve  panjur imalatı, tamir ve bakım servisi hizmetleri sunmaktayız. İmalat alanındaki faaliyetlerimizin yanısıra firmamız kurulduğu ilkgünden bu yana Bornova kepenk tamiri alanında düzenli olarak hizmet sunmaktayız.

Bugünedek sayısı binleri bulan mağaza sahiplerlerine , dükkan ve işletme sahiplerine , alüminyum , motorlu sistemler ve otomatik kepenk tamiri konusunda yardımcı olmuştur. Doğal olarak  üretim, satışı ve teknik servis alanındaki 20 yılı aşan bir deneyime sahibiz. Bornova otomatik kepenk tamiri ve imalatı için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Telefon: 0533 037 60 35

Ev panjuru , işyeri kepenkleri , mağaza ve dükkan kepenk , otomatik panjur konusunda uzman tamir ekibimiz hizmetinizdedirİşyeri otomatik kepenk ve uygulamalarımız için tıklayınız


Diğer Yapı Uygulamalarımız

Son olarak Egesan Group olarak Bornova ve İzmirin genelinde hizmetinizdeyiz. Örneğin alüminyum doğrama, cam balkon sistemleri givi uygulamalar . Cam kapı , ofis bölmesi , vitrin doğrama, fotoselli kapı işleri . Otomatik yada sürgülü sineklik sistemleri için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca alüminyum korkuluk ve küpeşte cam balkon kaplama PVC kapı pencere doğramaları Winsa Egepen Pimapen pencere sistemleriile hizmetinizdeyiz.


Cam Balkon Bornova

Bornova cam balkon fiyatları

Paslanmaz Korkuluk

alüminyum korkuluk Bornova

Cam Ofis Bölmesi

ofis bölmesi sistemleri

Alüminyum Doğrama

Foça alüminyum doğrama

Pimapen Doğrama

pvc doğrama pimapen winsa egepen

Fotoselli Kapı

otomatik fotoselli kapı izmir

Bornova Tente

otomatik tente Foça

Bornova Pergola

motorlu pergola Foça

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?