Çiğli Panjur

Anasayfa » Blog » Çiğli Panjur

Çiğli Panjur Sistemleri

Eğer sizler de Çiğli panjur hizmeti almak için güvenilir bir panjur firması arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Firmamız panjur tamiri , bakımı ve onarımı konusunda yıllardır binlerce kişiye hizmet veren bu sektörün önde gelen isimlerinden birisi olarak çok fazla müşteri tarafından tercih edilmektedir.

Özellikle gelişen teknoloji sayesinde artık klasik modellerden ziyade daha çok otomatik panjurlar ön plana çıkmaktadır. Panjurlar eviniz, villanız ya da yazlığınız için güvenliği sağlarken aynı zamanda modern oluşuyla evinizde estetik olarak da bir avantaj sağlamaktadır. Günümüzde birbirinden farklı panjur modelleri yer almaktadır.

Panjur tamiri ya da Çiğli kepenk tamiri için hizmetlerimiz haftanın her günü bizi arayabilirsiniz.

Çiğli panjur kepenk tamir

Çiğli Otomatik Panjur

Sizler de uzun ömürlü, dayanıklı ve estetik görünüme sahip olan bir panjur yaptırmak istiyorum diyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.Klasik panjurlara göre Çiğli otomatik Panjur hizmeti fiyatları biraz daha fazla olsa da otomatik panjurlar oldukça kolay bir kullanım sağlar.

Evinizi her türlü rüzgar, yağmur ve dış tehlikelere karşı koruyan bu panjurlar sahip oldukları özel sistemler sayesinde otomatik algılamalar yapar ve böylece siz herhangi bir şey yapmadan kendi kendilerine açınıp kapanabilirler. Eğer sizler de hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir Çiğli elektrikli panjur sistemine sahip olmak istiyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.


Çiğli Panjur Fiyatları

Egesan Group olarak Çiğli panjur fiyatları konusunda oldukça makul hatta iddalı fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. PVC  yani başka bir değişle plastik panjurlar eskiden beri kullanılan sistemlerdir. Açma ve kapama manuel olarak yapılmaktadır ve otoemtik ve ya elektrikli panjur fiyatlarına nazaran çok daha ekonomik bir seçimdir.

Otomatik panjur fiyatları konusunda ise firma  her zaman iddalıyız .Bu tip panjurlar alüminyum alşımlı jaluzi panallerine sahiptir ve oldukça dayanıklıdır. Elektrikli motoru ve elektronik aksamları sayesinde kendiliğinden açılıp kapanabilirler yada uzaktan kumada ile çalıştırılabilirsiniz. Otomatik panjur fiyatları bu özellikleri yüzden biraz daha pahalı olsada avantajları ve eve değer katması düşünüldüğünde yine makul sevide fiyata sahiptirler.

Teknolojinin ve estetik görünümün birarada olduğu elektrikli panjur sistemleri ise her iki modelin arasında bir fiyat aralığına sahiptir. Panjur fiyatları çiğli de tıpkı diğer yerlerde olduğu gibi metrekare üzerinden hesaplanır.


Elektrikli Panjur Sisteminin Avantajları Nedir?

Firmamız sizlere alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile oldukça kaliteli bir panjur montajı, imalatı, bakımı ve tamiri hizmeti sunacaktır.

  • Heryaşta insan ve engelli vatandaşlarımız kullanabilir
  • Isı izolasyonu sağlar , paranız cebinizde kalır
  • Hırsızlara karşı güvenlik önlemi olarak kullanabilirsiniz.
  • Özel hayatınızın ve gizliliğinizin korunması

gibi avanjları ve faydaları vardır. Örneğin panjurlarımız sayesinde her yaşta kullanıcı bir kumanda ya da switch adı verilen düğme sistemi ile  kolayca kullanabilir. Uzakatan kumandalı panjur pencere ve balkon için uygundur.


Çiğli Panjur Tamiri

Firmamız sizlere alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile oldukça kaliteli bir panjur montajı, imalatı, bakımı ve Çiğli panjur tamiri hizmeti sunacaktır. Balkon panuru , pencere ve kap panjurlarınız kısa sürede usta eller tarafından tamir edilir. Örneğin ip değişimi, makara değişimi ve mekanizmaların tamiri en iyi şekilde yapılmaktadır. Gerekli yedek parçalar tarafımızca temin edilmektedir. Eskimiş ve yıpranmış panjurlarınız eskisi gibi çalışır ve görevini yapar.

Panjurunuzda bir problem meydana gelirse Çiğli panjur tamircisi ihtiyacı duyarsanız firmamızı tercih ederek oldukça güvenilir bir panjur tamircisi bulabilirsiniz. Sonuç olarak firmamız alanında uzman ve deneyimli olan teknik servisi ile oldukça hızlı bir şekilde sizlere ulaşır .Böylece oldukça hızlı bir tamir hizmeti sunar.

Çiğli panjur tamiri


Çiğli Kepenk Tamiri

Öncelikle 1998 yılından beri faaliyet gösteren Egesan Group olarak  panjur imalatı, tamiri ve bakımı yapmaktayız . Aynı zamanda firmamız kurulduğu yıldan bu yana Çiğli kepenk tamiri alanında hizmet vermekteyiz. Binlerce  mağza, dükkan ve işletmeye otomatik kepenk tamiri konusunda yardımcı olmuştur. Sonuç olarak güvenlik kepenkleri imalatı alanındaki deneyim ve teknik kabiliyetlerimiz ile hizmetteyiz .  Çiğli motorlu ve otomatik kepenk imalatı ve tamiri konusunda bizden haftanın 7 günü servis desteği alabilirsiniz .

Sertifikalı teknik servis ekibine sahip olan firmamız her zaman yardıma hazırdır . Siz müşterilerine memnuniyet sağlayacak şekilde çalışmalarını yürütür. Ancak şimdi sizler de hemen şimdi hem uygun fiyatlı hem de güvenilir bir panjur imalatı, onarımı, bakımı ve tamiri hizmetleri almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızı tercih ederek son derece kaliteli hizmetleri bütçenize uygun fiyatlar karşılığında alma şansını hemen elde edebilirsiniz. Panjur tamiri Çiğli için bizi aramanız yeterlidir. Bir telefonunuz ile aynı gün içinde kepenk tamiri servisimize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0533 037 60 35

Ev panjuru , işyeri kepenkleri , otomatik ve elektrikli panjur ve kepenk sistemleri konusunda uzman tamir ekibimiz hizmetinizdedirİşyeri otomatik kepenk ve uygulamalarımız için tıklayınız


Diğer Yapı Uygulamalarımız

Egesan Group olarak Çiğli ve İzmirin genelinde hizmetinizdeyiz. Örneğin alüminyum doğrama, cam balkon sistemleri givi uygulamalar . Cam kapı , ofis bölmesi , vitrin doğrama, fotoselli kapı işleri . Otomatik yada sürgülü sineklik sistemleri için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca alüminyum korkuluk ve küpeşte cam balkon kaplama PVC kapı pencere doğramaları Winsa Egepen Pimapen pencere sistemleriile hizmetinizdeyiz.


Çiğli Cam Balkon

Çiğli cam balkon fiyatları

Alüminyum Korkuluk Küpeşte

alüminyum korkuluk Çiğli

Cam Ofis Bölme

ofis bölmesi sistemleri

Alüminyum Doğrama

Foça alüminyum doğrama

Pimapen Pencere ve Kapı

pvc doğrama pimapen winsa egepen

Fotoselli Kapı

otomatik fotoselli kapı izmir

Çiğli Tente

otomatik tente Foça

Çiğli Pergola

motorlu pergola Foça

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?