Çeşme Panjur

Anasayfa » Blog » Çeşme Panjur

Çeşme Panjur ve Panjur Tamiri

Günümüzde panjura ilgi oldukça artmaktadır. Özellikle ilçemizde panjurun önemini her geçen gün daha çok hissetmekte ve panjur sayesinde hayatımızı çok daha kolaylaştırmaktayız. Çeşme panjur firması olarak, ilçemizin bütün panjur ve dayalı hizmetlerini yani onarımı, bakımı, kurulumu gibi a dan z ye bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır bulunmaktayız.

Özellikle hayatımıza sağladığı kolaylıkları bilmek, bize oldukça bu hizmeti almamıza yardımcı olacaktır. Birincil bazda söyleyeceğimiz kolaylıklar ise, Çeşme elektrikli panjur modelleri sayesinde; yazın sıcağı, kışın soğuğu kesmesi gibi mevsimsel özellikler olacaktır.

Çeşme panjur tamiri ve kepenk tamiri servisi hizmetlerimiz  için haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

 

 çeşme panjur tamiri

Çeşme Otomatik Panjur

İlçemizin en kaliteli ve en güvenilir firması olan çeşme otomatik panjur fiyatları müşterilerinin her zaman güvenliğini ve memnuniyetini kazanmak için çaba göstermektedir. Bunun kanıtı olarak, çeşme panjur firmamızın ilçe genelinde sağladığı bütün hizmetleri sitemiz üzerinden görebilir ve ilçemizde bulunan büyük bir payın firmamıza ait olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Özellikle de çeşme panjur tamiri gibi firmamızın ürünü aldıktan sonraki hizmetleri, müşterilerimizin bizimle devamlı iletişim halinde olduğunu ve ürünü aldıktan sonrası içinde içlerinin rahat bir şekilde bir ömür bizimle olmanın sevincini paylaştıklarını göreceksinizdir.

Çeşme Panjur Fiyatları

Siz de, Çeşme’de ki bizim bu ailemize katılmak isterseniz, dilediğiniz zaman iletişim adresimizden bize ulaşabilir ve günün ve haftanın herhangi bir saatinde, hizmetlerimizden ve tecrübeli ekimizden faydalanabilirsiniz. Üstelik yaz gelmeden, bu mevsimde yapacağınız sitemize ziyaret sayesinde ya da firmamıza gelmeniz durumunda uygun kampanya koşullarından yararlanabilir ve içiniz rahat bir şekilde en uygun hizmeti aldığınız için kendinizle övünebilirsiniz. Bunun yanında hizmet aldıktan sonrası içinde, kurulumu ilerleyen zamanlarda tamiri için firmamız her zaman yanınızda olacağını da unutmamanız gerek, şimdiden bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

.

0533 037 60 35


Otomatik Panjur Çeşme İzmir

Firmamız Egesan Group olarak imala ettiğimiz otomatik panjur Çeşme ilçesinde popüler bir sistemdir. Özellikle özellikle yazlık ve villa sahipleri tarafından sunmuş olduğu avantaj ve kullanım kolaylıklarından ötürü oldukça rağbet gören bir modeldir.

Çeme yazlık panjur modellerimiz otomatik, elektrikli ya da klasik manual pvc panjurlardan oluşmaktadır. Çeşme panjur firması olarak size en kaliteli işçilik ile en güzel ve uyumlu panjur sistemlerini sunmaktayız. Villa için otomatik panjur sistemleri ve elektrikli panjur modelleri için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.

Yazlık ve villalarınız için aradığınız şıklık ve sağlamlıktaki ürünlerimiz konutlarınızın mimari görünümü ile uyumlu renklrde olacaktır. Dilerseniz bir switch ya da uzaktan kumanda ile çalıştırarak yazlığınızın keyfini sürebilirsiniz. Hırsızlılara karşı ekstra bir önlem sağlayan ürünlerimiz siz yazlığınızda yokken görevini yapacaktır.

 


çeşme otomatik panjur

Çeşme Otomatik Kepenk Sistemleri

İşyerleri , mağazalar, dükkanlar ve banka gibi kurumlar için güvenlik kepenkleri sistemleri imalatı yapmaktayız. Dükkan kepenk sistemleri elektrikli motorla kumanda vasıtası ile çalışmaktadır. Mazağa vitrinlerinizi ve kapılarınız için ekstra güvenlik sağlar. Otomatik olarak sessiz ve hızlı çalışır.  Çeşme otomatik kepenk talepleriniz için herzaman hizmetinize hazırız.

Motorlu kepenk sistemlerimizin aksamları CE sertifikalı olup önde gelen üreticilerin ürünleridir. Firma olarak kaliteden asla taviz vermeyiz. Güvenli kullanım ve kalite önceliğimizdir. Çeşme otomatik kepkenk fiyatları ve modelleri için bizi aramanız yeterliolacaktır. Sonuç olarak ücretsiz keşif hizmetimizin ardından sizin için en uygun panjur ve kepenk sistemini kısa sürede imal edip montajını 1 gün içinde bitiririz.


Elektrikli Panjur Uygulama Alanları

Çeşmede 0tomatik ya da  elektrikli panjur sistemlerimiz  makul ölçülere sahip pencereye sahip olan her mekana uygulanabilir.  Panjurlar modellerimiz genel olarak sistemin monte edileceği konutun mimari görünümüne çzel olarak tasarlanır. Sağlıklı çalışacak şekilde monte edilir.

Örneğin yazlıklarınızın mimari stili ne olursa olsun , imalatını yapacağımız panjurlar kapılarda, pencerelerde kullanılırlar. Örneğin teraslarda, araç kapısı olarak yada dükkan panjuru olarak üretilebilirler. Sensörlü tam otomatik modeller çevre koşullarını algılayarak kendiliğinden açılıp kapanabilirler.

Yazlık İçin Panjur Modelleri

Yazlık için panjur modelleri ve villa için panjur sistemleri için resim galerimizden bakabilirsiniz. Keşif hizmetine gelen ekibimizden görsel destek alabilirsiniz. Başka konulara değinecek olursak ise, siz evde yokken panjurun pencelerinizi daha temiz tutmaktadır. Dahada önemlisi güvenlik ve görünüm açısından ise her zaman içimizi daha ferah tutmamızda bir numaralı sistem olarak görülmektedir.

İlk önce , Çeşme panjur hizmetleri için ise firmamıza haftanın her hangi bir günü iletişim adresinden ulaşabilirsiniz. Firmamızı ziyaret ederek uygun kampanya koşullarımızdan ve tecrübeli ekibimizden yararlanabilir. Sonuç olarak dilediğiniz zaman imalat ve tamir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Panjur Kullamanın Faydaları Nedir?

Elektrikli ya da otomatik panjur kullanmanın  Çeşme gibi yazlık bir ilçede bir çok sağladığı avantajı mevcuttur.

  • Rahatsız Edici Güneş Işığını Keserek Konfor Alanı Sağlanması
  • Panjurlar Kapalı İken Ekstra Güvenlik
  • Özel hayatınızı meraklı gözlerden uzak tutmak
  • Kış Aylarında Soğuk Havanın Kesilmesi
  • Yaz Aylarında İçeridide Hissedilen Sıcaklığı Azaltması
  • Isı Kaybını Engellemsi Yüksel Enerji Tasarufu
  • Pencerelerin Daha Temiz Kalması
  • Kulllanım Kolaylığı
  • Şık Görünüm

otomatik panjur çeşme

Çeşme Panjur  Tamiri Servisi

Eskimiş pvc panjur çevresel şartlardan kaynaklı tüm arızalarını kısa sürede gidermekteyiz. Mekanizmalarının temizliği, Çeşme panjur tamiri ve servisi çin bizi aramanız yeterlidir. Örneğin panjur ipi değişi , kopması, jaluzilerin açılmaması en çok görülen ve tamiri kolay işlerdir.

Otomatik panjur tamiri Çeşme ise çok daha fazla uzmanlık isteyen bir konudur. Çalışmayan sistemler ve kepenkler uzman olamyanlar tarafından kurcalanmamlı ve derhal servisimiz haber verilmelidir. Elektriksel bir arıza olma ihtimaline karşı sistem tamamen kapatılmaldır.

Ayrıca mağaza otomatik kepenk sistemlerinin servisinin gerçekleşmesi acil olarak yapılmalıdır. Dükkan kepenk tamiri sayesinde dükkanlarınız sizin ve müşterileriniz için daha güvenli olacaktır. Çeşme kepenk tamiri için bizi aramanız yeterlidir.Eğitimli uzman kadromuz gerekli donanım ile sorunu kısa sürede çözecektir.

Çeşme kepenk tamircisi 7 /24 hizmetinizdedir.EGESAN GROUP Çeşme kepenk serivis olarak ücretsiz keşif hizmetimiz mevcuttur. Bu sayede montaj esnasında olabilecek tüm teknik zorlukar önceden tespit edilir ve montaj için gerekli tüm donanım ve tertibat hazır edilir. Zengin renk ve model çeşitleri ile hizmetindeyiz . Sizi ve sevdiklerinizi koruyacak ve daha güvenli kılacak ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.


Yapı Uygulamalarımız

İzmir Çeşme  ilçesinde aşağıdaki miamari ve yapı  uygulamalarını ve hizmetlerini sunmaktayız. Örneğin Çeşme cam balkon, cam oda, kış bahçesi ,alüminyum doğrama , alüminyum vitrin doğramaları uygulamaları . Çeşme katlanır cam kapı, pimapen pencere sistemleri . Winsa Egepen Pimapen kapı sistemleri, pvc panjur, pvc doğrama işleri. Veranda kapatma , alüminyum korkuluk ve küpeşte sistemleri. Ayrıca Çeşme tente ve pergola sistemleri için bizi aramanız yeterlidir.

0533 037 60 35

Çeşme Cam Balkon

kemalpaşa cam balkon fiyatları

Alüminyum Korkuluk Sistemleri

alüminyum korkuluk kemalpaşa

Cam Ofis Bölmesi

ofis bölme sistemleri

ÇEşme Alüminyum Doğrama

kemalpaşa alüminyum doğrama

Çeşme Pimapen Doğrama

pvc doğrama pimapen winsa egepen

Otomatik Fotoselli Kapı

otomatik fotoselli kapı izmir

Çeşme Otomatik Tente

otomatik tente izmir

Çeşme Motorlu Pergola

motorlu pergola kemalpaşa

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?