Kemalpaşa Panjur

Anasayfa » Blog » Kemalpaşa Panjur

Kemalpaşa Panjur Sistemleri

Firmamız Egesan Group olarak İzmir Kemalpaşa otomatik panjur imalatı gerçekleştimekteyiz. Kemalpaşa  panjur firması olarak aynı zamanda tamir ve servis hizmetlerimiz mevcuttur . Hizmetlerimizi 1998 senesinden bu yanda aralıksız olrak sunmaktayız.

Konut , işyeri , mağaza ve depo panjurları, kepenkleri imalatçısı olarak hafatanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz.  Kemalpaşa otomatik panjur tamiri ve servisi içinde bizi arayabilirsiniz.  Konusunda eğitimli uzman teknik ekibimiz imalat, montaj ve tamir konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Panjur sistemleri ister apartman dairelerinde, pencerelerde, balkonlarda, teraslarda, yazlıklarda , villalarda kullanılmaktadır.Yukarıda sayılan maddlerden dahada fazla özellik otomatik sistemler ekelenerek mümkün olmakatadır.

ilçe panjur tamiri

Kemalpaşa Motorlu Panjur

Başka bir popüler sistem olan Kemalpaşa motorlu panjur modelleri ise aynı zamanda elektrikli panjur olarakta tanımlanmaktadırlar. Motorlu panjur modelleri bir açma kapama düğmesi / siviç ile kolayca açılıp kapanabildiği bir uygulamadır. Panjuru kullanan kişi bir tuşa basarak hiç zahmet etmeden kolay bir şekilde sistemi açıp kapayabilir.

İzmir Kemalpaşa motorlu panjur sistemlerine radyo frekanslı uzaktan kumanda takılabilir . Her yaşta insan rahat ve güvenli bir şekilde kullanbilir. Belirli bir yaşa gelmiş ya da bir engeli bulunan kişiler için idealdir. Ev ya da işyerlerindeki panjurlarını yardım almadan açıp kapatabilirler. Otomatik panjurdan farkı üzerinde çevresel şartları algılayıcı sensörlerin olmamasıdır.

Kemalpaşa Otomatik Panjur Fiyatları

Motorlu panjur fiyatları, klasik manuel panjurlara göre biraz daha pahalıdır. Aynı zamanda Kemalpaşada otomatik panjur fiyatları bakımıdandan daha ucuz sistemlerdir. Uzun ömürlüdür. Firmamız hem otomatik hem de Kemalpaşa motorlu panjur tamiri ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Herhangi bir panjur arızasında sistem kapatılmalı ve yetkili servisin gelmesi beklenmelidir.

İzmir Kemalpaşa elektrikli panjur sistemleri imalatı ve servisi bünyemizde bulunan sertifikalı teknik personel tarafından yapıllmaktadır. Montaj ekibimiz ve tamir servisimiz hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.

0533 037 60 35


Otomatik Panjur Kemalpaşa İzmir

Motorlu panjur sistemi kolayca adında anlaşıldığı gibi içinde bir elektrikli motor mekanizması bulunan bir panjur modelidir. Halk arasında otomatik panjur ya da kendinden açılır kapanır panjur olarak ta sıkça tabir edilmektedir. Otomatik panjur Kemalpaşa ilçesinde kullanım sayısı olarak günden güne artmaktadır.

Genel olarak otomatik panjur sisteminin farkı motorlu panjur sistemlerine ek olarak kullandığı sensörler vasıtası ile tespit ettiği bir takım iklimsel değişikliklere ve çevre koşullanında meydana gelen değişimlere göre önceden programladığı şekilde hareket etme kabiliyetine sahip sistemlerdir.

Örneğin panjura takılan rüzgar sensörü devresii ile birlikte kullanıldığında belirlenen rüzgar hızına erişildiğinde panjur kendini otomatik olarak kapatır ya da açar. Aynı şekilde yağmur sensörü, gün ışığı algıma ya da saat ayarlamaları önceden yapılarak panjurun kendiliğinden açılıp kapanması münkün kılınmaktadır.


ilçe otomatik panjur

Kemalpaşa Elektrikli Panjur Sistemleri Üreticisi

Kemalpaşa panjur firması olarak konut ve ticari alanlarda faaliyet gösteren firma, şirket , atölye ve fabirkalara yönelik motorlu panjur ya da otomatik panjur uygulamalarını ve tamirini en iyi ve arzu ettiğiniz şekilde imal edip söz verdiğimiz tarihte montajını yapmaktayız. Üretimin yaptığımız tüm panjur kepenk ve pergola sistemlerinde Avrupadan ithal motor ve elektronik aksamlar kullanılmaktadır.

Bu ürünler CE sertifikalı olup dünyaca kabul görmüş üreticilerin markalarıdır.Kemalpaşa elektrikli panjur imalatı konusunda 22 yıllık deneyime sahibiz.Bu deneyim ve bilgi birikimi ile sizlerin ihtiyacı olan en iyi ve ekonomik panjur ve kepenk sisteminin imalatını ve montajını taahhüt ettiğimiz tarihte gerçekleştirmekteyiz.


Motorlu Panjur Uygulama Alanları

Otomatik ve Kemalpaşa motorlu panjur sistemleri genel olarak pencereye sahip olan her mekana uygulanabilir.  Panjur modelleri genellikle uygulamanın yapılacağı konutun mimari görünümüne uygun olarak tasarlanmaktadır. Bir başka dikkat edilebilecek nokta ise aynı binada bulunan diğer daire yada kat sahiplerinin kullanmış olduğu renklerde yapılmasıdır.

Renk farklılığı komşularınızı rahatsız edebilir. Bu durum binanın genel görümünde aykırı bir farklılık ortaya çıkmaması  yada komşularınızın kullandığınız renklere itiraz etmemesi için tercih edilir. Fakat sonuç olarak siz hangi renk ve modelde istiyorsanız o imal edilir ve montajı yapılır.

Diğer Dikkat Edibilecek Hususlar

Bir başka dikkat edilebilcek husus ise yine apartman ya da site yönetimi tarafında alınan kararlara uyulması zorunluluğudur. Örneğin site yada bina yönetimi olarak panjur, İzmir cam balkon gibi binanın görünümünde değişiklik yaratan uygulamalar oy birliği yasaklanmış olabilir. Bu durumda sizden panjur ya da cam balkon uygulamasını kardırmanızı hukuksal anlamda talep edebilirler.

EGESAN GROUP Kemalpaşa panjur olarak ücretsiz keşif hizmetimiz esnasında karşılabileceğiniz tüm teknik zorlukar dikkatlice incelenerek size bilgi verilmektedir. Geniş renk skalamız ile tüm binalara uyumlu renklerde  imalatımız mevcuttr.


Kemalpaşada Panjur Kullamanın Avantajları Nedir?

Otomatik panjur kullanmanın bir çok avantajı vardır. Bunları özetliyecek olursak

  • Güneş Işığını Kesme
  • Kapalı Konumda İken Güvenlik Sağlaması
  • Mahremiyet Sağlaması
  • Soğuğu Kesmesi
  • Sıcağı Kesmesi
  • Enerji Tasarufu Sağlaması
  • Siz Evde Yokken Pencerelirin Kirlenmemesini Sağlaması
  • Kolay kulllanım
  • Uzun Ömürlülük
  • Konuta Değer Katması

otomatik panjur kemalpaşa

Kepenk ile Panjur Arasındaki Fark Nedir?

Aslında her ikiside halk arasında kullanılmaktadır. Fakat konutlarda görmeye alışık olduğumuz modeller zamanla daha çok panjur olarak anılmıştır. Her iki sistemde pencere ve kapılar için uygulanır. Lakin konutlar için PVC , hafif alışımlı alüminyum kullanılmaktadır. Mağaza , dükkan , araç girişi , garaj kapısı depo kapılarında kullanılmak üzere tasarlanmış  panjurlara  kepenk denmektedir. Güvenlik kepenkleri ve araç giriş kepenkeleri hakkında  bilgi için otomatik kepenk sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kepenklerin katlanabilen jaluzi kısımları ev ve konutlarda kullan Pvc ve alüminyum alışımıdır. Kepenkler farklı olarak daha yüksek mukavvemete sahiptirler. Dışarıdan yapılabilcek darbelere ve açma girişimlerine göre tasarlanmışlardır. Mağaza ve dükkanlar için ve fabrika depo kapıları ya da araç giriş kepenkleri arasında yine aynı şekilde çeşitlilikler mevcuttur.  Görünüm olarak sanayi tipi depo ve atölye kapılarında kullanılan sistemler mimari kaygılar olmadan imal edilirler. Kemalpaşa panjur firması arıyorsanız doğru adrestisiniz. Bize bir telefon açmanız yeterlidir.


Mimari ve Yapı Uygulamalarımız

İzmir Kemalpaşa ilçesinde aşağıdaki uygulamaları ve hizmetleri sunmaktayız. Kemalpaşa

cam balkon, alüminyum doğrama , alüminyum vitrin doğramaları , katlanır cam kapı, pimapen pencere ve kapı sistemleri, pvc panjur, pvc doğrama alüminyum korkuluk ve küpeşte sistemleri. Kemalpaşa tente ve paergola uygulamaları için bizi arayabilirsiniz.

0533 037 60 35

Kemalpaşa Cam Balkon

kemalpaşa cam balkon fiyatları

Alüminyum Küpeşte Korkuluk

alüminyum korkuluk kemalpaşa

Ofis Bölme Sistemleri

ofis bölme sistemleri

Alüminyum Doğrama

kemalpaşa alüminyum doğrama

PVC Doğrama

pvc doğrama pimapen winsa egepen

Fotoselli Kapı

otomatik fotoselli kapı izmir

Kemalpaşa Tente

otomatik tente izmir

Kemalpaşa Pergola

motorlu pergola kemalpaşa

Call Now Button
Mesaj At
Online Yardım
Otomatik Panjur İzmir
Merhaba ..Nasıl Yardımcı Olabiliriz?